ЖК Signature - найкраще місце для житла на думку експертів

  • Дата: 15:23 19-09-2017
  • Просмотров: 6585
  • Печать

Уже в наступному році в експлуатацію буде введено новий елітний житловий комплекс Signature Київ. Його будівництво почалося в 2015 році, генеральним підрядником виступила відома компанія ТОВ ВінгДевелопмент. Комплекс являє собою 3 висотні башти футуристичної форми. У них можна буде придбати не тільки елітні апартаменти в Києві з прекрасним видом на Печерські пагорби, а й комфортабельні офіси. Експерти ринку нерухомості України відзначили використання забудовником інноваційних технологій і кращих матеріалів.

Елітний комплекс Signature в Києві - житловий комплекс майбутнього

Такі елітні апартаменти в Києві мають вільне планування, що дозволяє власнику квартири облаштовувати її на свій розсуд. Вибрати можна як типові проекти, так і створити повністю індивідуальне житло за допомогою фахівців Signature. Панорамні вікна від підлоги до стелі дозволять насолодитися чудовим видом на столицю. У всіх апартаментах передбачена установка індивідуальних систем клімат-контролю. Крім внутрішнього облаштування квартир, заслуговує на увагу і розвинена інфраструктура комплексу Signature в Києві. Для безпеки мешканців тут буде працювати консьєрж, розумна система охорони. Для їх комфорту створені окремі шляхи для персоналу, зовнішній доступ до інженерних систем кожної квартири, майданчик для вертольота. В елітному ЖК Signature буде функціонувати фітнес-зона, повнорозмірні басейни, СПА-комплекс. Його головною перлиною стане шикарний атріум на висоту головної вежі.

Елітні апартаменти в Києві від Signature визнані найбільш енергоефективними

Сьогодні у всьому світі набирає обертів екологічна безпека та захист навколишнього середовища. Signature не залишилася осторонь, і її житловий комплекс першим в Україні отримав сертифікацію BREEAM. Його проектна документація заслужила найвищу оцінку VeryGood. Використання екологічно-лояльних технологій і впровадження політики енергоефективності дозволяє істотно знизити вартість комунальних платежів. Це дуже важливий фактор, який говорить на користь покупки тут житла.

Якісно виділяється ЖК Signature на тлі інших новобудов і продуманою системою паркінгу. Велика підземна парковка розрахована на 405 транспортних засобів. Зручне територіальне розташування комплексу дозволяє від нього легко дістатися в будь-який район Києві. Всі основні об'єкти інфраструктури доступні в пішої доступності.

  • comment-author
    Павел Климкин 00:59:09 13-04-2019

    Осталось дождаться когда уже достроят, чтобы в живую посмотреть то, что получится! На самом деле довольно интересно смотрится новая элитная новостройка Киева. НА их сайте https://signature.ua/ можно много интересного почитать, про их планы и цели. Зелёная зона, автономное отопление, чистый вода, воздух и многое другое! Ждёмс...

    Ответить
новости партнёра
Новости от RED TRAM