JYSK святкує відкриття 2500 магазинів

  • Дата: 15:17 02-10-2017
  • Просмотров: 31209
  • Печать

Данська мережа JYSK відкрила 2500-й магазин і досягла важливої віхи в розвитку компанії.

Розвиток і експансія – головна мета компанії JYSK, експерта з товарів для оселі та сну, ще з часів запуску першого магазину в Данії в далекому 1979 році. Нещодавно JYSK відзначив відкриття магазину під номером 2500. Сьогодні торгові точки компанії працюють більш ніж в 48 країнах.

«Для нас завжди було важливо мати магазини JYSK в усьому світі, тож попереду ще багато роботи. Разом з відмінним обслуговуванням клієнтів, надійністю і якістю, продажами онлайн і багатьма іншими можливостями, чудові пропозиції залишаються основою бізнесу JYSK», – відзначив Ларс Ларсен, засновник і власник компанії JYSK.

Відкриття 2500-го магазину святкується у всіх країнах, де представлений JYSK. Сьогодні компанія зосереджена на подальшому розвитку як самої мережі JYSK, так і якості товарів і цінностей JYSK.

«Завдяки мережі з 2500 магазинів JYSK наші магазини стали ближчими до покупців. І це дає можливість більшій кількості споживачів купувати товари JYSK у скандинавському стилі», – сказав Ларс Ларсен.

Ларс Ларсен підкреслює, що успіх JYSK став можливий лише завдяки самовідданій праці співробітників JYSK протягом багатьох років. «Постійний розвиток і розширення забезпечуються кваліфікованими і по-справжньому відданими співробітниками. Тому я хотів би подякувати всім працівникам, які зробили свій внесок в успіх компанії JYSK сьогодні», – відзначив Ларс Ларсен.

Протягом 2015/2016 фінансового року JYSK відкрив більш ніж 100 магазинів і встановив новий рекорд з обороту в 23,2 млрд данських крон.

JYSK (ЮСК) – міжнародна роздрібна мережа, що пропонує повний асортимент товарів для дому. Її перший магазин був відкритий у 1979 році в Данії Ларсом Ларсеном, власником JYSK. Сьогодні мережа JYSK - велика міжнародна група, яка налічує понад 2 400 магазинів в 44 країні світу, переважно в Європі.

Торгова мережа є одним із європейських лідерів в категоріях товарів для сну (матраци, подушки, ковдри та інше), домашнього текстилю, товарів для ванної кімнати, житлових меблів, а також садових меблів та товарів для літнього відпочинку. В Україні бренд JYSK представлений з 2004 року.

Сьогодні в Україні працює 35 магазинів JYSK: у Києві, Житомирі, Одесі, Харкові, Дніпрі, Сумах, Херсоні, Вінниці, Луцьку, Рівному, Хмельницькому, Львові, Івано-Франківську, Чернігові, Тернополі, Полтаві, Білій Церкві та Кривому Розі, а також онлайн-магазин www.jysk.ua.

новости партнёра
Новости от RED TRAM