XVII Міжнародний економічний форум: яким буде перший день

  • Дата: 12:59 25-10-2017
  • Просмотров: 33598
  • Печать

Вже невдовзі у Львові на стадіоні «Арена Львів» стартує XVІI Міжнародний економічний форум «Львівщина – локомотив промислової революції в Україні». 26 та 27 жовтня відомі українські та зарубіжні експерти дискутуватимуть про економічний розвиток, боротьбу із корупцією, підготовку професійних кадрів, альтернативну енергетику та ділитимуться своїм досвідом.

Перший день буде особливо насиченим. Окрім участі вищого керівництва держави, великої кількості іноземних делегацій та міжнародних експертів, відбудуться чотири дуже актуальних тематичних панелі. Кожна із тем потребує окремої уваги в умовах сьогодення.

Темою однієї із панелей стане впровадження реформ на шляху економічного зростання. Учасники Форуму обговорять сучасний стан реформ в Україні, можливості поширення європейського досвіду в українських реаліях, а також конкурентні переваги нашої держави.

У перший день XVIІ Економічного форуму також говоритимуть про основні фактори успішної економіки регіону. Експерти дискутуватимуть про фінансові інструменти, які дозволяють ефективно реалізувати інвестиційні проекти. Окремо розглянуть й передовий досвід у сфері вітроенергетики та можливості реалізації проектів з альтернативної енергії.

Іншим вагомим напрямком буде тема боротьби із корупцією та відкритості влади на прикладі Львівщини. Спікери говоритимуть про те, якими повинні бути відносини бізнесу та влади для бажаних антикорупційних перетворень, а також побудову суспільства, яке не толерує корупцію. Йтиметься і про реформу судової системи, як однієї з «інвестицій» у комфортний бізнес-клімат та практику у сфері криміналізації корупції.

Завершальною, але не менш важливою, 26 жовтня, стане панель, присвячена формуванню професійно-технічної кузні кадрів. Учасники дискусії говоритимуть про нову стратегію розвитку професійно-технічної освіти, а також її готовність до викликів часу. Також можна буде почути про міжнародні варіанти реформи системи професійно-технічної освіти і можливі точки дотику із бізнесом.

Цього дня також заплановано підписання важливих інвестиційних документів та меморандумів. Зокрема, у межах форуму відбудеться підписання Протоколу про наміри між ТзОВ «Енергопарк «Яворів», Європейським банком реконструкції та розвитку та Північною екологічною фінансовою корпорацією NEFCO. Ще одним документом стане меморандум про співпрацю між АТ «Ощадбанк» та Львівською обласною державною адміністрацією з метою підтримки розвитку українського підприємництва.

Детальна програма доступні на сайті: http://ief.com.ua/.

Чекаємо на Економічному форумі у Львові!

новости партнёра
Новости от RED TRAM