На Львівщині відкрили третій завод із виробництва автомобільних салонів

  • Дата: 17:48 31-10-2017
  • Просмотров: 818
  • Печать

У Львівській області 26 жовтня офіційно запустили вже третій завод із виробництва елементів салону та пошиття сидінь для європейських марок автомобілів. Потужності нового підприємства «Бадер-Аунде Україна» розташовані у селі Кожичі Яворівського району, поруч із відомим на Львівщині підприємством «Бадер Україна», де шиють шкіряні чохли.

Новий завод став результатом співпраці двох великих компаній BADER і AUNDE. Перша з них вже має два виробництва на території області та «працює» зі шкірою. Натомість, AUNDE спеціалізується на пошитті чохлів для автомобілів із текстилю. І такий симбіоз дозволить компаніям спільно виготовляти комбіновані салони зі шкіри та тканини.

За словами, керівника «Бадер-Аунде Україна» Андрія Павлуня,  новий підрозділ виконуватиме замовлення для марки AUDI. Проте основною відмінністю буде наявність, окрім шкіри, значної частини текстильних елементів у готових виробах. У перспективі новостворений проект планує розширити модельний ряд автівок та виконувати замовлення для автомобільних виробників DAIMLER (MERCEDES-BENZ) та SKODA.

На реалізацію даного проекту сумарно буде інвестовано близько 10 млн євро, з них понад 2 млн євро – в обладнання. Окрім залучених коштів, підприємство «Бадер-Аунде Україна» створило ще й понад 800 робочих місць та вже запрошує нових працівників.

«Ми завжди відкриті до наших працівників і не вимагаємо спеціальних вмінь, адже готові навчити кожного. Це найкраща можливість розпочати кар’єру для тих, хто хоче змінити роботу, або перебуває у пошуку і прагне працювати у динамічній компанії, орієнтованій на німецькі виробничі і соціальні стандарти», - наголошує керівник Андрій Павлунь.

Нагадаємо, рік тому у с. Кожичі Яворівського району Львівщини відбулось урочисте відкриття другого заводу компанії «Бадер Україна», де на сьогодні працюють вже понад 1700 осіб. Перше ж виробництво засновано ще у січні 2006 року у місті Городок Львівської області для виконання замовлень для AUDI та BMW. Загалом на обох підрозділах компанії «Бадер Україна» працевлаштовано понад 3700 осіб. 

новости партнёра
Новости от RED TRAM