«Спортпрогноз»: Безпрецедентний стартовий джекпот 300 000 грн для відданих фанів!

  • Дата: 19:20 31-10-2017
  • Просмотров: 33438
  • Печать

Головні європейські футбольні турніри - Ліга чемпіонів та Ліга Європи в розпалі. Команди виходять на пік своєї форми та вступають у завершальну стадію осінньої частини змагань. Саме зараз буде визначено: хто продовжить участь в турнірах навесні, а хто покине їх ні з чим.

Пік своєї форми продемонструє й джекпот лотереї ТОТО «Спортпрогноз»!  На честь 30-ти річчя лотереї та з метою підігріву пристрастей серед лотерейних фанів і знавців футболу на тираж №761 встановлено безпрецедентний джекпот 300 000 гривень!

До програми спеціального тиражу входять матчі чергового туру Ліги чемпіонів та Ліги Європи, у тому числі поєдинок за участю українського гранду ФК «Динамо». Ставки на 761-ий тираж «Спортпрогноз» приймаються до вечора вівторка 31 жовтня. Не варто зволікати!

Відмітимо, що стартовий розмір джекпоту у 300 000 гривень встановлено вперше в історії лотереї та лише на честь 30-річного ювілею! 

«Спортпрогноз» – це найстаріший бренд «М.С.Л.», який з‘явився ще за радянських часів у 1987 році. І зараз, святкуючи 30 річний ювілей, «Спортпрогноз» залишається єдиною спортивною лотереєю, в якій розігрується джекпот, та, одночасно, лотереєю з найбільшою частотою зриву джекпоту в Україні. Так, з початку 2017 року в лотереї зірвано 23 джекпоти на суму майже 3,5 мільйони гривень. 

Оператор державних лотерей «М.С.Л.» є правонаступником традицій відомого радянського державного підприємства «Спортлото».

З 1993 року «М.С.Л.» входить до складу Європейської асоціації державних і ТОТО лотерей  (The European State Lotteries and Toto Association, EL, Європейська лотерейна асоціація).

У червні 2013 року лотерейний оператор «М.С.Л.», єдиний в Україні, отримав «Сертифікат відповідності стандартам відповідальної гри» від Європейської лотерейної асоціації. Наприкінці травня 2016 року компанія вдруге отримала «Сертифікат відповідності стандартам відповідальної гри» від EL.

28 червня 2016 року оператор державних лотерей «М.С.Л.», єдиний з України, приєднався до Світової Лотерейної Асоціації (The World Lottery Association, WLA).

Компанія «М.С.Л.» зарекомендувала себе, як надійний та відкритий перед державою та гравцями оператор державних лотерей. Такі державні лотереї, як «Лото-Забава», «Мегалот» та «Спортпрогноз», проводяться вже більше 15 років та є популярними серед населення.

З 2000 року компанія «М.С.Л.» виступає спонсором Гран-прі (головного призу) Київського міжнародного кінофестивалю «Молодість».

За власні кошти компанії «М.С.Л.» було збудовано і у листопаді 2014 року введено в експлуатацію універсальний учбово-тренувальний центр зимових видів спорту «Льодограй» (м.Богуслав, Київська область). Компанія взяла на себе обов’язки з фінансування центру «Льодограй» протягом 10 років.

9 жовтня 2016 року Національний реєстр рекордів України (НРР) вперше офіційно зафіксував рекорд, який свідчить про те, що  найбільша кількість мільйонерів серед гравців в українські державні лотереї, починаючи з 1999 року, з’явилась завдяки «Лото-Забава».

7 червня 2017 року миттєві лотереї «М.С.Л.» потрапили до ТОП-10 інновацій лотерейного ринку Європи, та посіли 8 місце у конкурсі European Lotteries Innovation Award, який проводиться Європейською асоціацією державних і ТОТО лотерей (EL) і призначений  для просування та визнання кращих інновацій у лотерейній індустрії Європи. 

новости партнёра
Новости от RED TRAM