У Дніпровській міськраді відбулась «пряма лінія» з питань газової безпеки

  • Дата: 14:20 12-01-2018
  • Просмотров: 33591
  • Печать

10 січня у приміщенні Дніпровської міської ради відбулась пряма телефонна лінія проекту «Міська влада на прямому зв’язку», присвячена питанням безпечного використання газових приладів у побуті та підведенню підсумків Дня клієнта ПАТ "Дніпрогаз". На запитання мешканців міста відповідав фахівець зі зв'язків з громадськістю та пресою компанії Микита Лучкін.

За даними управління цивільного захисту ДніпроОДА у 2017 році в Дніпропетровській області чадним газом отруїлися 28 осіб, 11 з них - загинули. З 27,7 тис. заявок, що надійшли до аварійної служби «Дніпрогазу» у минулому році, майже 90% були пов'язані з витоками газу, решта - з несправністю газових приладів.

Серед технічних порушень, які виявляють спеціалісти у ході обстеження внутрішньобудинкових систем газопостачання, одним з найпоширеніших та небезпечних є самовільна заміна/встановлення газових приладів.

 «Згідно до вимог Кодексу ГРМ та Правил безпеки систем газопостачання у разі виявлення самовільно підключених, замінених та/або встановлених газових приладів спеціалісти газової компанії зобов’язані відключити такі прилади від системи газопостачання», - повідомив Микита Лучкін.

Під час спілкування з представниками ЗМІ спікер заходу також розповів, що напередодні новорічних свят «Дніпрогаз» вперше відсвяткував «День клієнта». З 18 по 22 грудня серед споживачів було розіграно понад півсотні різних подарунків. Участь у розіграшах призів приймали мешканці Дніпра та Дніпровського району, які відвідали центри обслуговування клієнтів компанії.

Святкування Дня клієнта – це традиція, яку компанія започатковує з метою підвищення якості обслуговування споживачів газу. В подальшому подібні заходи газовики проводитимуть на постійній основі, а акції та подарунки обіцяють бути не менш цікавими.

В ході «прямої лінії» споживачам також були надані відповіді на питання, що стосуються встановлення будинкових та індивідуальних лічильників газу, порядку застосування граничних норм споживання у разі відмови від встановлення лічильників та порядку заміни застарілого газового обладнання.

новости партнёра
Новости от RED TRAM