Робота для кожного українця: німецька компанія «Бадер» пропонує роботу на Львівщині

  • Дата: 08:46 18-02-2018
  • Просмотров: 33828
  • Печать

Щороку кількість вакансій в Україні невпинно зростає, проте це все одно не вирішує проблеми із працевлаштуванням. Такій тенденції сприяють завищені вимоги роботодавця, його небажання брати людину без досвіду, відсутність комфортних умов праці та мізерна зарплатня. Цей перелік також доповнює й дефіцит кваліфікованих кадрів, які їдуть у пошуках кращого закордон. Тож без роботи найчастіше залишаються молоді фахівці, випускники, а також люди, які не мають відповідної кваліфікації.

Проте в Україні все ж є компанії, які запрошують працівників з усіх областей, ба більше – пропонують європейські умови праці та зарплати вищі середнього рівня. Серед небагатьох – «Бадер Україна», яка розташована на Львівщині. За 10 років тут нову роботу знайшли вже понад 3700 працівників, і їх кількість постійно збільшується.

Компанія, що дає роботу людям з цілої України

«Бадер Україна» має німецьке коріння і спеціалізується на виробництві шкіряних автомобільних салонів преміум-класу для AUDI та BMW. Із часу заснування на Львівщині вона стала однією із найбільших у Західній Україні і сьогодні запрошує працівників з усієї країни. Переконливими виглядають і переваги роботи у компанії, якими зможуть скористатись працівники з інших областей: безкоштовне проживання у комфортабельному готелі Львова, безкоштовний трансфер, комфортні умови праці, хороша зарплата та бонуси. Важливо також і те, що підприємство готове навчити людей без досвіду і пропонує реальний кар’єрний ріст.

«Для нас досвід – це не проблема. До прикладу, якщо людина не вміє шити, або навіть не уявляє, як це відбувається, ми навчимо її за власний кошт у тренінговому центрі, - розповідає директор «Бадер Україна» Андрій Павлунь. - Кожен працівник отримує рівні шанси і абсолютно не важливо, з якого він регіону. І, у першу чергу, це стосується кар’єрного росту. Ми відкриті для всіх і запрошуємо у команду як випускників, так і тих, хто вже має професійний досвід, переселенців, учасників АТО. Але, вочевидь, найцікавішою наша пропозиція буде саме для молодих людей, які починають будувати самостійне життя».

Відчуй себе, як вдома

Важливо, що  витрати на проживання компанія теж повністю «бере на себе». «Бадер Україна» пропонує працівникам номери у місцевих готелях Львова з усіма вигодами.

«У кожній кімнаті є санвузол, душ, забезпечена цілодобова подача холодної та гарячої води, автономне опалення. Окрім таких дрібниць, як фен і телевізор, у готелях обладнані побутові кімнати, де у вільному доступі є уся додаткова техніка та аксесуари для прання та прасування. Тобто умови для життя створені максимально комфортними», - наголошує керівник.

Тут завжди можна заробити більше

Чи не найважливішим критерієм є й рівень зарплати, який на сьогодні у багатьох регіонах України не надто високий. На «Бадер Україна» із цим також все гаразд – середня зарплатня по підприємству складає понад 9 000 гривень. Сюди входять оклад, залежно від розряду, який отримає працівник, а також різні бонуси та мотиваційні доплати.

«Бадер Україна» може стати знахідкою для молодої людини. Адже якщо ти вмотивований і прагнеш розвитку та постійно вдосконалюєш свої результати на підприємстві, це все позитивно позначатиметься на зарплаті. Підприємство може стати також гарним продовженням кар’єри і для професіоналів, які з легкістю включаться у роботу та покажуть приклад іншим», - розповідає директор.

У компанії готові приймати нових працівників і обіцяють, що новачкові знадобиться усього 2-3 тижні навчання для того, щоб долучитись до численної команди «Бадер Україна».

новости партнёра
Новости от RED TRAM