Anheuser-Busch посилює лідерство у сфері чистої енергетики і замовляє 800 воднево-електричних напівпричепів у Nikola Motor Company

  • Дата: 12:09 16-05-2018
  • Просмотров: 256
  • Печать

Компанія оголосила про плани замінити до 2025 року весь автопарк на транспорт, що працює на енергії з відновлюваних джерел.

Провідний американський виробник пива Anheuser-Busch, який є частиною глобальної компанії Anheuser-Busch InBev, оголосив про розміщення замовлення на 800 воднево-електричних вантажівок-тягачів із напівпричепом у піонера воднево-електричних технологій Nikola Motor Company.

Партнерство буде реалізоване у рамках цілей сталого розвитку до 2025 року, про які нещодавно оголосила Anheuser-Busch та впровадження котрих активно підтримує й український підрозділ компанії – AB InBev Efes в Україні. Дані цілі включають підтримку ефективного аграрного виробництва, дбайливе ставлення до води, роботу з екологічною упаковкою і протидію зміні клімату. Завдяки поставленим цілям, компанія розширить свої екологічні та соціальні зобов'язання, впроваджуючи нові програми, які матимуть позитивний вплив на суспільство.

Зокрема, цілі передбачають і скорочення викидів CO2 на 25%. Після введення в експлуатацію всіх 800 вантажівок викиди вуглекислого газу скоротяться на понад 18%, що еквівалентно зменшенню використання понад 13 тисяч пасажирських автомобілів.

Сучасні вантажівки Nikola Motor Company з нульовою емісією здатні пересуватися на одному заряді на відстань у 500–1200 миль (800–2000 км) і заряджатися за 20 хвилин, що скорочує час простою. Перші воднево-електричні транспортні засоби стануть частиною автопарку Anheuser-Busch у 2020 році.

Підписуючи угоду, Anheuser-Busch має намір повністю змінити свій автопарк далекобійного транспорту до 2025 року. Новітні технології Nikola дозволять виробнику пива досягти цієї важливої мети, а також сприятимуть поліпшенню безпеки дорожнього руху завдяки встановленій на автомобілях сучасній системі огляду дороги.

«Anheuser-Busch постійно шукає шляхи вдосконалення оптимального використання ресурсів у всьому ланцюжку створення додаткової вартості та сприяння розвитку нашої галузі, — сказав Майкл Дукеріс, виконавчий директор Anheuser-Busch. — Транспортна галузь готова до впровадження інновативних рішень, а Nikola є лідером у воднево-електричних технологіях із нульовим викидом СО2. Ми в захваті від можливостей, які відкриває це партнерство».

«Воднево-електричні технології — майбутнє логістики, і ми пишаємося своїм лідерством у цій сфері, — додав Тревор Мілтон, виконавчий директор Nikola Motor Company. — Anheuser-Busch має традицію інвестування у прогресивні відновлювані технології, і ми раді, що завдяки цьому партнерству створимо в США найбільший у світі автопарк водневих автомобілів. Ми очікуємо, що до 2028 року в США та Канаді працюватимуть понад 700 водневих заправних станцій. Ми вже маємо попереднє замовлення вартістю в 9 млрд доларів і з нетерпінням чекаємо на розвиток співпраці».

Скорочення викидів залишається довгостроковим пріоритетом Anheuser-Busch. У 2006 році пивовар приєднався до програми SmartWay Transport Агентства США із захисту навколишнього середовища, а з 2008 року зменшив загальне споживання енергії на американських пивоварних заводах на понад 30%. Anheuser-Busch з гордістю варить найпопулярніше в США пиво протягом останніх 165 років і, з огляду на свою відданість сталому розвитку, сподівається продовжувати робити це протягом наступних 165 років і більше.

новости партнёра
Новости от RED TRAM