WorldFoodUkraine 2018 – для виробників та дистриб’юторів продуктів харчування

  • Дата: 14:20 31-08-2018
  • Просмотров: 29944
  • Печать

З 23 по 25 жовтня в МВЦ столиці відбудеться головна подія харчової промисловості - 21-а Міжнародна виставка продуктів харчування та напоївWorldFood Ukraine 2018.

WorldFood Ukraine для виробників і імпортерів – це найкраща можливість заявити про себе, презентувати свої продукти, спланувати стратегію подальшого просування, підвищити лояльність клієнтів і знайти нових партнерів, залучити інвестиції та досягти домовленостей про укладення вигідних контрактів про постачання. Дистриб'ютори та представники продуктового рітейлу, ресторанного бізнесу мають змогу провести вигідні переговори про закупівлі з першими особами провіднихвиробників і імпортерів.

На виставці представлені виробники та імпортери таких категорій продуктів:

- бакалія, зернопродукти, макарони, соуси, масла, приправи, спеції;

- молочнапродукція, сири, морозиво, олійно-жирова продукція;

- м'ясо, м'ясніпродукти, ковбасні вироби, птиця, яйця;

- риба, рибні продукти, морепродукти;

- свіжі і консервовані фрукти і овочі, гриби, горіхи;

- кондитерські та хлібобулочні вироби, горіхи, сухофрукти, насіння, мед, снеки;

- алкогольні та безалкогольні напої.

У виставці візьмуть участь іноземні компанії з 15 країн світу, серед яких Damodara (напої, Литва), TeaTalkPvt, HysonTeasPvt LTD, AhkbarTea (чай, Шрі-Ланка), PT DanoraAgroPrima (какао, Індонезія), PT KapalApiGlobal (кава, кондитерські вироби, Індонезія), STS Development (питна вода, Албанія), MilanSeeds Corporation (горіхи, Індія), RajyogOverSeas (сухофрукти, Індія), GreenValley (горіхи, Єгипет), MatradeKiev (масла, Малайзія), Novarcert LTD / Hello KIWI (ківі, Греція), OlivesSanmer (оливки, Іспанія), GrandCandy LLC (кондитерські вироби, Вірменія) і багато інших. Комфортні умови на WorldFood  Ukraine сприяють веденню ефективних переговорів і підписанню контрактів.

Вперше в цьому році спільно з WorldFood Ukraine відбудеться виставка вина і алкогольної продукції Wine&Spirits Ukraine 2018 – місце зустрічі виробників вина та спиртних напоїв з усього світу з сомельє, імпортерами, дистриб'юторами, представниками роздрібного та ресторанного бізнесу всіх областей України та країн світу.

В рамках виставки пройде Міжнародний дегустаційний конкурс вин і алкогольної продукції з усього світу - InternationalWine&SpiritsAwards, а такожМіжнароднийекспортний форум, в рамках якого провідні експерти поділяться напрацьованими кейсами з виведення товарів на ринки Європи, Азії та Канади.

На WorldFood Ukraine працюватимуть вже відомі та протестовані бізнес-сервіси: Байєрська програма, Рітейл центр, Біржа праці та інші. Байєрська програма - сервіс для відвідувачів, що полегшує пошук потрібних постачальників і продукції на виставці. Він дає можливість відвідувачам і експонентам заздалегідь призначити зустрічі, які відбудуться протягом 3-х днів роботи виставки.

Рітейл центр - майданчик для ділових зустрічей представників мережевого продуктового рітейлу, ресторанного бізнесу України та інших країн з експонентами виставки. Серед великих рітейлерів, успішно скористалися послугами Рітейл центру, ТОВ «Ашан», «Пакко Холдинг», ТОВ «Varus», ТОВ «Фуршет», АЗС «ОККО», ТОВ «Еко Маркет». У цьому році для участі вже зареєструвалися представники АЗС «SOCAR», ТОВ «TOR-BA», ТОВ «Абрикос» та інші.

Кращі пропозиції продуктів харчування, напоїв, обладнання, упаковки, технологій і послуг для розвитку бізнесу чекають на вас на WorldFood Ukraine 2018!

До зустрічі 23-25 ​​жовтня в Міжнародному Виставковому Центрі.

 

 

Контакти:

Олена Улещенко, керівник виставки

Тел: +380 (44) 496 86 45 (ext. 245)

Моб.тел: +38 (097) 388 43 41

E-mail: E.Uleshchenko@pe.com.ua

Официальный сайт выставки: http://worldfood.com.ua

Промокод для бесплатной регистрации: RW18 

новости партнёра
Новости от RED TRAM