PROSTOR відкрив у вересні 7нових магазинів

  • Дата: 16:36 04-10-2018
  • Просмотров: 240
  • Печать

З початку вересня 2018 року PROSTORвідкрив 7 нових магазинів у містах Вінниця, Конотоп, Київ, Кривий Ріг, Берегове.

7 вереснявідкрився магазин PROSTORу місті Вінницяза адресою:Хмельницьке шосе, 21. Його площа – 147,24м².

9 вереснявідкрився магазин PROSTORу містіКонотоп Сумської області за адресою:просп. Червоної Калини, 2. Його площа – 105,6м².У Конотопі це 2 магазин PROSTOR, всього вСумській області працює 7 магазинів.

13 вересня відкрився магазин PROSTORу місті Київ за адресою:вул. Світлицького, 23. Його площа – 153,66м².У Києві це 32 магазин PROSTOR, всього у Київській області працює 39 магазинів.

13 вереснявідкрився магазин PROSTORу місті Вінниця за адресою:вул. Миколи Оводова, 32. Його площа –196,04м².

22 вересня відкрився магазин PROSTORу місті Вінниця за адресою:просп. Юності, 20. Його площа – 147,24м².У Вінниці це 5 магазин PROSTOR, всього у Вінницькій області працює 8 магазинів.

22 вересня відкрився магазин PROSTORу місті Кривий Ріг Дніпропетровської області за адресою:просп. Південний, 35. Його площа – 166,11м². У місті Кривий Ріг це 17 магазин PROSTOR, всього у Дніпропетровській області працює 61 магазин.

27 вересня відкрився магазин PROSTORу місті Берегове Закарпатської області за адресою:пл. Героїв, 6. Його площа – 173,79м². У місті Берегове це перший магазин PROSTOR, всього у Закарпатській області працює 7 магазинів.

PROSTOR – національна мережа магазинів краси та догляду, яка широко представлена в усіх регіонах України.Перший магазин PROSTOR був відкритий у 2005 році у місті Дніпро. Сьогодні мережа нараховує 322 сучасних магазини у 115 містах України.

Мережа PROSTOR активно займається розвитком власних торгових марок.

Сьогодні PL PROSTOR представлений наступними брендами: «Bona», «Violetta», засоби гігієни «NEO», товари для дому «Секрети Господині», лінія безфосфатних пральних порошків та кондиціонерів «SuperDiya», серія безфосфатних засобів для прання, чищення та миття «Glanzen», засоби для миття посуду, рідкі засоби для прання та засоби для чищення «Alfy», «Друзяки діточок» - дитяча гігієна і пральні засоби, креми для  догляду за шкірою рук на ніг «Рецепти Любушки», 2 колекції авторських  жіночих парфумів – «Queencollection» і «Glamcollection» та 2 колекції чоловічих парфумів «Grandcollection» і «Royalcollection», лінійка декоративної косметики «LORENA beauty», серія професійних засобів для догляду за волоссям «LORENA Professional», засоби для догляду за волоссям «Tendressedelanature», шампуні та кондиціонери для волосся, лінія гелей для душу, рідкого мила, піни для ванн та вологих серветок «VIVAfruts», гелі для душу і рідке мило «Yagoda», чоловічі засоби для догляду «Pixcell», жіночі колготки «FRESCO», «Flirty».

Читайте также: Копирайтинг и размещение новостей на страницах «Глагол Инфо»

новости партнёра
Новости от RED TRAM