Під виглядом працівників газової компанії у Дніпрі орудують шахраї

  • Дата: 14:27 12-10-2018
  • Просмотров: 28737
  • Печать

У Дніпрі знову орудують шахраї, які представляються працівниками газової служби. З метою пограбування та незаконного заволодіння грошовими коштами зловмисники повідомляють мешканцям міста, що мають потрапити у домоволодіння аби виконати технічне обслуговування газових приладів чи зняти контрольні показання лічильників газу.   

Як повідомляють в ГУ НП України у Дніпропетровській області, псевдо-газовики вводять мешканців Дніпра та Дніпровського району в оману, представляючись працівниками газової служби, і пропонують здійснити ремонт газового обладнання або зняти контрольні показання лічильників газу. У кращому випадку при спілкуванні з власниками газифікованих домоволодінь шахраї вимагають внести передплату готівкою за необхідні витратні матеріали та монтажні роботи, після чого безслідно зникають. У гіршому – працюючи в парі, один з шахраїв відволікає увагу власника квартири, у той час як інший проникає у помешкання з метою пограбування.  

«Шахраї намагаються нажитись на довірливості та необачності людей. В першу чергу це стосується людей похилого віку, - коментує помічник Голови правління ПАТ «Дніпрогаз» Валерій Шарапов. - Щоб уникнути негативних наслідків від злочинних дій псевдо-газовиків і не стати жертвою обману, слід завжди перевіряти документи, що підтверджують особу працівників, яких люди впускають до свого житла».

Відрізнити працівників ПАТ «Дніпрогаз» від шахраїв допоможуть прості правила. При спілкуванні з газовиками вимагайте надати їх службове посвідчення встановленого зразка з фотокарткою, зазначенням посади, логотипом і печаткою компанії. Щоб не потрапити у халепу, у разі підозри щодо правомірності виконання робіт на газових мережах чи перевірки показань лічильників газу наполегливо рекомендуємо звертатися для довідок в експлуатаційні служби компанії, а у разі виявлення вищенаведених фактів шахрайства повідомляти про це в органи внутрішніх справ. Нагадуємо, що будь-яке втручання непрофесіоналів у систему газопостачання є небезпечним та може призвести до виникнення аварійних ситуацій.

новости партнёра
Новости от RED TRAM