Зимові подорожі

  • Дата: 08:55 25-10-2018
  • Просмотров: 688
  • Печать

Зима – чудовий період для подорожей. Здивувались? Згідно статистики сайту www.newstravel.com.ua взимку 2017 року в мандри подалось на 10% більше українців, ніж за попередній період 2016. Тому є декілька причин.

По-перше, взимку багато вихідних і державний свят, тому це розкішна можливість зекономити дні відпустки. По-друге, взимку школярів чекають довгі двотижневі канікули, а отже можна планувати подорож всією родиною.

До того ж, Новий рік – найбільше свято зими, веселіше святкувати під час поїздки, аніж з традиційними салатами вдома перед телевізором.

Куди поїхати на зимові свята?

Франція https://www.newstravel.com.ua/france/

Франція — одна з небагатьох країн, на території якої сконцентровані різні пейзажі — від золотистих піщаних пляжів до засніжених вершин Альп. А це означає, що вибір розваг дуже великий, але взимку Франція славиться своїми ярмарками та гірськолижним курортом. Проте, ціни кусаються.

Хочете дешевше? Обирайте Латвію. Там теж немало розваг, особливо різдвяних. Проте, зверніть увагу, що на Католицьке Різдво поїздки краще не планувати – все буде зачинено.

Грузія причарує любителів лиж та сноубордів. Ціни тут подекуди дешевше ніж в українському Буковелі, а сервіс – не гірший. До того ж, грузинська кухня ще ніколи не розчаровувала навіть вибагливих гостей. Туристи «зі стажем» виділяють в кухні цієї країни такі страви, які обов'язково варто спробувати: густі супи (харчо і хаш), тушковані страви (чакапулі і чахохбілі), страви на кеці (оджахурі, чкмерулі, кучмачі), хінкалі з різними начинками, випічку (лобіані і хачапурі), сири і молочні продукти (сулугуні та мацоні) і, звичайно, грузинський шашлик.

Не маєте коштів на закордон? Відвідайте Західну Україну! Львів, Луцьк, Закарпаття – всюди найдете розваги по душі та кишені!.

новости партнёра
Новости от RED TRAM