Нафтогазу України дозволили відключати опалення взимку

  • Дата: 15:38 26-10-2018
  • Просмотров: 29022
  • Печать

З грудня цього року НАК «Нафтогаз України» отримав право на відключення тепломереж в опалювальний період. Таке право Нафтогазу передбачено вимогами Кодексу газотранспортних систем.

З 1 грудня 2018 року НАК «Нафтогаз України» отримає право надавати письмове доручення на відключення тепловиківза наявності заборгованості за спожитий газ. Більш того, НКРЕКП зобов'язало газорозподільні компанії неухильно слідувати цим вказівкам. Ухилення від відключення тепломереж за дорученням НАК «Нафтогаз України» буде розцінюватися як зловживання монопольним становищем.

«НКРЕКП відхилила вимогу Операторів ГРС не відключати тепломережі за дорученням НАК«Нафтогаз України»і зобов'язала укласти договори на виконання робіт з припинення газопостачання. Якщо протягом трьох днів після доручення НАК «Нафтогаз України» на відключення теплові мережі не врегулюють відносини з державним монополістом, ПАТ «Дніпрогаз» буде змушене обмежити газопостачання на об'єкти», - зазначив комерційний директор ПАТ«Дніпрогаз»Ігор Маньковський.

ПАТ «Дніпрогаз» транспортує природний газ 94 споживачам теплової енергії Дніпра і Дніпровського району. Рішення НАК «Нафтогаз України» припинити газопостачання опалювальних котелень може залишити мерзнути в будинках тисячі сімей.

З метою врегулювання можливих проблем в опалювальний період фахівці «Дніпрогазу» будуть оперативно інформувати місцеві органи влади, підприємства ТКЕ, НКРЕКПта громадськість про отримання подібних доручень від НАК «Нафтогаз».

ПАТ «Дніпрогаз» є Оператором газорозподільної системи Дніпра і Дніпровського району. Єдиним оптовим постачальником газу для населення і підприємств ТКЕ є НАК «Нафтогаз України».

«Дніпрогаз» виконує транспортування природного газу споживачам і отримує тариф на розподіл і обслуговування мереж в розмірі 56 копійок за кожен кубометр. Як Оператор ГРС, «Дніпрогаз» зобов'язаний припинити газопостачання споживачеві при письмовому зверненні його постачальника.

З питань своєчасного виділення обсягів газу тепловим компаніям необхідно звертатися до НАК «Нафтогаз України» за телефонами: (044) 586-33-30, (044) 586-35-37.

Довідка:

Основною сферою діяльності ПАТ «Дніпрогаз» є розподіл природного газу для мешканців міста Дніпра та Дніпровського району. Система газопостачання Дніпра – це близько 5,5 тис. км розподільних газопроводів. Щорічно підприємство транспортує близько 800 млн. кубометрів газу для 400 тис. побутових споживачів, 3,7 тис. промислових підприємств та інших суб'єктів господарювання. Серед найбільших клієнтів такі підприємства, як Придніпровська ТЕЦ, Євраз - ДМЗ ім. Петровського, Дніпропетровський трубний завод, Дніпропетровський завод прокатних валків та інші. ПАТ «Дніпрогаз» є одним з найбільших роботодавців міста. Штат підприємства налічує близько 1500 чоловік.

новости партнёра
Новости от RED TRAM