Reikartz Hotel Group запрошує на безкоштовний навчальний курс «Майстер продажів»

  • Дата: 12:28 14-11-2018
  • Просмотров: 28793
  • Печать

Приєднуйся до команди Reikartz Hotel Group і почни свою успішну кар'єру в готельно-ресторанному бізнесі.

Національна мережа готелів Reikartz Hotel Group об'єднує 37 готелів в Україні і 4 за її межами. Високих результатів ми досягли завдяки сильній роботі менеджерів! Оскільки з кожним роком готелів стає все більше, нам потрібні цікаві особистості, які готові вирішувати складні і цікаві завдання. Ми шукаємо думаючих людей, які готові переймати досвід колег, навчаться, вирішувати складні завдання, і рости разом з компанією!

Для участі у відборі на курс заповніть анкету учасника.

ВАЖЛИВО ПРО КУРС:

Старт навчання: 05 грудня 2018

Тривалість курсу: 2 дня інтенсивного курсу занурення в продажу, розуміння практик готельних продажів, вміння працювати з різними сегментами бізнесу, інтерактивні ігри, цікаві спікери

Вартість навчання: БЕЗКОШТОВНО + проживання + повний пансіон на час навчання

КРАЩИМ ВИПУСКНИКАМ КУРСУ МИ ПРОПОНУЄМО:

- Цікаву роботу в команді талановитих людей. Ті, хто успішно пройшов курс - отримують роботу в Reikartz Hotel Group

- Керівника в допомогу. У нас керівник це лідер, який працює разом з менеджерами, допомагає, навчає, направляє, дає свободу тим, хто може з нею впоратися, і мотивацію тим, хто її втратив

- Можливість досить швидко побачити плоди своєї праці

- Можливість навчатися у колег і на тренінгах

- Гідну винагороду

- Можливість кар'єрного росту до керівника напрямку. Це не рекламний трюк - це реальність! Але все залежить від тебе. Ми працюємо в бізнесі, а бізнес як футбольна команда - граєш як Мессі або Роналду - отримуєш відповідно.

ПОРТРЕТ НАШОГО «СТАЖЕРА»:

- Активна життєва позиція. Не знаєш, як зробити - подумай, погугли, запитай у колег - головне не здаватися і не боятися труднощів! Без труднощів життя нудне і прісне, саме вони змушують нас рости і розвиватися.

- Уміння отримувати результат. Процес у нас важливий, але ще важливіше - результат. Ми особисто відповідаємо за кожне своє діло.

- Самостійність. Ми хочемо працювати з тими, хто вміє управляти собою: організовувати себе, визначати свої завдання, способи і шляхи їх вирішення.

- Пунктуальність. Ми не любимо тих, хто порушує термін і приходить невчасно.

- Ініціативність. Ініціатива карається - це не про нас. В ініціативах бувають помилки, але не помиляється той, хто нічого не робить!

- Бажання вчитися і розвиватися, а не відпочивати на лаврах!

Особисті якості: відкритий до всього нового, з активною життєвою позицією, цілеспрямований, ерудований, з широким колом інтересів, труднощі сприймає не як перешкоди, а як можливість проявити себе. Вміє і любить спілкуватися і взаємодіяти з людьми. Освіта: вища або неповна вища (заочне відділення з закінченням в 2019 рр.)

ЯК ПОТРАПИТИ НА КУРС:

- Надіслати розгорнуте резюме з креативним фото або заповніть анкету учасника

- Пройти співбесіду з представником компанії

- Приїхати на два відбіркових дня і пройти перші тренінги

новости партнёра
Новости от RED TRAM