21-а Міжнародна виставка «WorldFood Ukraine 2018» підбила підсумки

  • Дата: 09:46 19-11-2018
  • Просмотров: 215
  • Печать

З 23 по 25 жовтня в МВЦ столиці відбулась головна подія харчової промисловості - 21-а Міжнародна виставка продуктів харчування та напоїв «WorldFood Ukraine 2018».

241 компанія – виробники та постачальники з України та ще 22-х країн світу представили відвідувачам виставки продукти харчування та напої промислового, фермерського, крафтовогота органічного виробництва, обладнання, пакування, технології та послуги для бізнесу.

За три дні «WorldFood Ukraine 2018» відвідали понад 9 тисяч фахівців: керівники, власники, закупівельники найбільших торгових мереж, менеджери власних торгових марок, представники виробничих та переробних підприємств, а також дистриб'ютори, імпортери, експортери, ресторатори та шеф-кухарі, представники спеціалізованих і бізнес ЗМІ України та інших країн. Загальна площа виставки склала 3983 м².

Щорічно «WorldFood Ukraine» допомагає виробникамта імпортерам заявити про себе, презентувати продукти, спланувати стратегію подальшого просування, підвищити лояльність клієнтів і знайти нових партнерів, залучити інвестиції та досягти домовленостей про укладення вигідних контрактів про постачання.

На виставці були представлені виробники та імпортери таких категорій продуктів:

- макарони, соуси, приправи та спеції;

- молочна продукція, сири, морозиво;

- риба та морепродукти;

- свіжі та консервовані фрукти, овочі і гриби;

- кондитерські, хлібобулочні вироби та східні ласощі;

- ковбасні вироби, копченості та делікатеси;

- горіхи, сухофрукти, насіння, мед, снеки;

- продукти органічного харчування;

- чаї, кава, какао;

- алкогольні та безалкогольні напої.

Серед іноземних компаній, які цього року прийняли участь у WorldFood Ukraine, слід відмітити стенди Damodara (напої, Литва), TeaTalkPvt, HysonTeasPvt LTD, AkbarTea (чай, Шрі-Ланка), PT DanoraAgroPrima (какао, Індонезія), PT KapalApiGlobal (кава, Індонезія), STS Development (питна вода, Албанія), GreenValley (арахіс, Єгипет), MatradeKiev (масла, Малайзія), Novarcert LTD / Hello KIWI (ківі, Греція), OlivesSanmer (оливки, Іспанія), GrandCandy LLC (кондитерські вироби, Вірменія), TheEarlSpirits (Німеччина), MondoDelVino (Італія) і багато інших.

Вперше в цьому році, спільно з WorldFood Ukraine, відбулась виставка вина і алкогольної продукції Wine&Spirits Ukraine 2018, учасники якої не тільки представили свою продукцію та всі етапи процесу виробництва вина - від технологій вирощування винограду до зберігання готової продукції, але й прийняли участь у  Міжнародному дегустаційному конкурсі International Wine&Spirits Awards - за підтримки та участі Асоціації сомельє України та Міжнародної Асоціації сомельє.

В рамках освітньої програми для професіоналів індустрії відбувся Авторський семінар одного з найвідоміших енологів світу RobertoCipresso - «Терруар: Єдиний шлях у майбутнє вина»; на конференції «Виноробство України» були розглянуті питання змін до законодавства України для розвитку виноробної галузі, державний контроль і нагляд за виробництвом вина та експортний потенціал.

У відкритому сегменті ділової програми виставки також відбулись:

- Конференція «Інноваційні харчові технології для харчової промисловості» від Open R&D Lietuva, Конференція «Виноробство України: Законодавство. Контролюючі органи. Експортний потенціал»;

- V Міжнародна конференція «Органічна переробка та збут: нові можливості для готового продукту»  від Органічна Україна та Органік Стандарт;

- Презентація від УКРАГРОХІМТРЕЙД «Інтегрована система захисту від шкідників на харчових підприємствах».

Традиційно на «WorldFood Ukraine» працювали вже відомі та протестовані бізнес-сервіси: Байєрська програма та Рітейл Центр.

Завдяки Байєрській програмі учасникам виставки відкрилися нові можливості та ринки збуту. Протягом трьох днів роботи виставки в Bayer`s lounge було проведено 170 зустрічей експонентів з байєрами з 74-х компаній України, Білорусі, Польщі, Турції та США.

За столами переговорів у Рітейл Центре, що працював в перший день виставки, відбулось 180 зустрічей з крупними українськими рітейлерами - L`KAFA Group, ТОВ «Фора», «Пакко Холдинг», ТОВ «Ашан», ТОВ «ЛотОК», АЗС «ОККО», Cім’я ресторанів Cartel, Холдинг емоцій «!FEST», ТОВ «Делікат», ТОВ «Копілка» та іншими.

Виставка «WorldFood Ukraine» завжди була і залишається головним комунікаційним центром української індустрії продуктів харчування та напоїв. Саме тут презентуються нові продукти, оновлюється асортимент товарів, українські та зарубіжні компанії знаходять нових партнерів і домовляються про нові контракти. Саме тут можна скласти картину поточної ситуації на ринку і передбачити тренди розвитку на найближчий рік.

За 21 рік команді «WorldFood» вдалося створити безпрецедентно масштабну і грандіозну подію про яку знають далеко за межами нашої країни.

До зустрічі на WorldFood Ukraine23-25 жовтня в 2019-му році!

новости партнёра
Новости от RED TRAM