Viber визначив найбільш «комунікабельні» міста України

  • Дата: 14:54 19-12-2018
  • Просмотров: 250
  • Печать

Компанія Viber провела дослідження активності серед своїх користувачів на території України. На сьогоднішній день месенджер встановлений на 97% всіх смартфонів в Україні. Протягом 2018 року користувачі продовжували спілкуватися і ділитися емоціями за допомогою повідомлень, дзвінків, стікерів та GIF.

Найбільш «комунікабельними» в Україні виявилися жителі великих міст. Найактивніше надсилали повідомлення та дзвонили в Viber жителі Києва -їх частка склала 31% активних користувачів Viber в Україні. На другому місці опинилося місто Дніпро з даними 17%, а на третьому Одеса - 13.2%.

Також статистика активності говорить, що в 2018 році в Україні було створено понад 4 тисяч спільнот в Viber, учасниками яких сьогодні є близько 4-х мільйонів користувачів месенджера. Найчисленнішу спільноту в Україні створила та розвиває співачка Тіна Кароль. На спільноту артистки підписано близько 400 тисяч користувачів.

Згідно з даними дослідження Kantar TNS Cmeter Mobile 2018, Viber в Україні є найпопулярнішим додатком - месенджер встановлений на 97% смартфонів українських користувачів.

«Україна є важливим ринком для компанії, у нас історично сильні позиції в країні. Багато українців користуються додатком досить давно, це дуже активна аудиторія, яка заходить в месенджер щодня, ділиться фотографіями, гіф, стікерами », - коментує Яна Рожкова, директор з комунікацій Viber.

Яна Рожкова відзначає, що компанія приділяє багато уваги розвитку Viber на українському ринку. В Україні Viber реалізує великі партнерські проекти з зірками, телеканалами, працює з міжнародними та локальними брендами (Тіна Кароль, 1+1 медіа, Люкс ФМ, ПриватБанк, ПУМБ і інші). У 2019 українських користувачів месенджера очікують нові функції, ще більше цікавого контенту і можливостей для комунікації.

Дослідження проводилося на підставі даних про кількість здійснених дзвінків та надісланих за допомогою Viber повідомлень у період з січня по листопад 2018 року. Аудиторія месенджера у всьому світі на даний момент налічує понад 1 мільярд користувачів.

новости партнёра
Новости от RED TRAM