В Україні з’явився перший ринок, на якому можна розрахуватися з мобільного

  • Дата: 04:18 29-12-2018
  • Просмотров: 249
  • Печать

На Сумському ринку у Харкові відвідувачі купували продукти за півціни при оплаті через QR-коди за допомогою Vodafone Pay та Mastercard

Минулої суботи, 22 грудня, Сумський ринок у Харкові перетворився на перший в Україні ринок з безготівковими розрахунками з мобільного. Харків’яни сплачували покупки через цифровий гаманець  Vodafone Pay  платіжними картами Mastercard.

Під час акції «Смарт-субота» від Vodafone та Mastercard усі відвідувачі Сумського ринку у Харкові змогли купити продукти до зимових свят без готівки зі знижкою 50%, оплативши продукти за допомогою QR-коду прямо зі смартфона. 20 торгових точок з різними товарами – молоко, м'ясо, сало, риба, сир, овочі, зелень, фрукти – пропонували продукти вдвічі дешевше при розрахунку карткою Mastercard з цифрового гаманця Vodafone Pay. Виторг від покупок, сплачених через QR-коди, у 6 разів перевищив виторг від продажу продуктів за допомогою інших способів оплат.

Рішення для прийому платежів за допомогою QR-кодів, яке використовувалось на Сумському ринку,  дозволяє підприємцям приймати до оплати банківські карти без використання POS-терміналів і пов'язаних з ними витратами. Послуга реалізована в форматі QR-бота Vodafone, який дозволяє підприємцям самостійно адмініструвати свої торгові точки і платежі у своєму смартфоні. Підприємець отримує зручне і просте рішення для прийому платежів, клієнт – швидку оплату через Vodafone Pay.

Покупцеві достатньо було встановити додаток Vodafone Pay та мати картку Mastercard, зареєстровану в цифровому гаманці Masterpass. Під час авторизації у додатку система автоматично ідентифікує зареєстрований цифровий гаманець Masterpass за номером мобільного. Відтак клієнт має змогу здійснювати оплати картками в додатку в один клік.

За словами Дмитра Коваля, керівника напрямку фінансових послуг Vodafone Україна: «QR-бот, через який продавці приймали платежі у «Смарт-суботу», – це унікальне сучасне технологічне рішення. Україна стала однією з перших країн у світі, де воно успішно використовується».

Андрій Клесов, віце-президент із розвитку бізнесу Masterсard Europe, зазначив: «Платежі з мобільного через QR-код створюють нові можливості для торгівлі,  адже цей інструмент безготівкової оплати не потребує встановлення фізичного платіжного терміналу, а отже він є справді мобільним, як для торговців, так і для споживачів, і це світовий тренд».

Інновацію запущено в рамках програми Vodafone Smart City Kharkiv, яка реалізується Vodafone Україна у партнерстві з Харківською міською радою та Харківським ІТ-Кластером.

Про Vodafone Pay

Vodafone Pay – універсальний цифровий гаманець, який дозволяє оплачувати різні товари і послуги зі смартфона. Сервіс доступний для більшості українців - підключити Vodafone Pay може абонент будь-якого українського мобільного оператора, використовувати у додатку можна банківські картки будь-якого українського банку. Додаток Vodafone Pay робить користування фінансовими сервісами швидким і дуже простим – для  здійснення всіх платіжних операцій не потрібно тримати фізичну банківську карту в руках - завдяки інтеграції з платформою цифрових гаманців Masterpass оплати можна проводити в один клік.

Про Vodafone Smart City Kharkiv

Vodafone Smart City Kharkiv – це перша в Україні комплексна інноваційна програма, яка перетворить звичайне місто з усіма характерними для великого мегаполісу проблемами у комфортне, зручне для життя  «розумне» місто. В рамках програми буде реалізовано більше 30 проектів. Vodafone Smart City Kharkiv передбачає впровадження «розумних» технологій від Vodafone, розроблених в глобальних R&D-центрах оператора, які успішно застосовуються у європейських містах, у системах муніципального управління та соціальних сфери суспільного життя.

Читайте также: Размещение рекламных статей, новостей и пресс-релизов на Glagol-Info.com

новости партнёра
Новости от RED TRAM