Театр тіней VERBA з програмою «Королівство тіней» дав концерти в Алжирі

  • Дата: 15:04 08-01-2019
  • Просмотров: 444
  • Печать

На передодні Нового Року група артистів з Чернігова - Театр Тіней VERBA вирушила в двотижневий тур в Алжир зі своєю програмою «Королівство тіней».

Концерти українських артистів в Алжирі проходять не часто і тому коли компания MS Entertainment після вдалого концертного туру в Кувейті запропонувала організувати одразу 10 концертів в декількох містах Алжиру команда артистів жодної хвилини не розмірковувала.

Концертна програма включала в себе як вже відомі вистави театру, такі як «Аладдін», «Попелюшка», «Крижане Серце», так і нові - «Легенди льоду і полум’я» і спеціальне новорічне поздоровлення. В цій концертній програмі вперше в абсолютно кожному номері було використано новітні технології для більшого поринання глядача в шоу. Мова іде про розширення сцени в усіх площинах за допомогою 3D. Тепер глядач може не тільки спостерігати за сюжетом вистави, а й поринати в оточуюче середовище і дивуватися несподіваним спецефектам і магічним перевтіленням.

В аеропорту команду чекав по справжньому теплий прийом. Гостей зустріли не тільки організатори туру, а й представники Посольства України в Алжирі - перший секретар Іваницький Андрій Юрійович і консул Дем’янюк Олександр Олександрович. Так як артисти були гостями Міністерства Культури Алжиру, то з аєропорту до отелю їх супроводжував поліцейський кортеж.

Перші три концерти були благодійними і абсолютно безкоштовними. Вони проходили під патронатом Міністерства культури Алжиру і мали на меті поширення сучасного мистецва в віддалених куточках країни. Містами, які приймали артистів були Айн-Дельфа, Сетіф і Тізі-Узу. Той настій і заповненість залу, що панували в цих містах, не можна назвати просто аншлагом! Люди сиділи на сходинках між рядами і заповнювали кожний клаптик вільного місця. У Сетіфі команду театру тіней Verba провели по головним визначним місцям міста та по завершенні дня провели на аудієнцію і вечерю з мером. Під час аудієнції мер почесно подарував кожному з акторів мідну тарілку ручної роботи місцевих майстрів.

Наступні сім концертів Театр Тіней VERBA виступав у найновішому концертному залі країни, перлині сучасної архітектури країни - Алжирському оперному театрі. З 29-го грудня по 4-те січня команда кожного дня давала концерт перед тисячною публікою театру.

До речі українськй Новий рік артисти зустріли в дорозі між театром і отелем.

На першому ж концерті в оперному театрі були присутні Посол України в Алжирі Субх Максим, перший секретар Іваницький Андрій, консул Дем’янюк Олександр та Третій секретар Панькович Наталія. А на останні два концерти завітали цілі делегації українців, що було надзвичайно приємно кожному із команди акторів.

Закривали концертний тур привітання зі сцени міністра культури Алжиру. Він щиро подякував артистам за візит і запрошував наступного разу відвідаті як можна більше і інших міст країни.

новости партнёра
Новости от RED TRAM