Viber дослідив, як спілкувались українці у 2018 році

  • Дата: 13:32 11-01-2019
  • Просмотров: 119
  • Печать

Viber, один з найпопулярніших у світі мобільних додатків для вільного та безпечного спілкування, підбив підсумки року в Україні та поділився результатами дослідження активності українських користувачів[1].

Сьогодні кількість зареєстрованих користувачів Viber у світі складає понад 1 млрд. чоловік. В Україні месенджером користуються 97% всіх власників смартфонів.

Viber визначив найпопулярніші спільноти і стікерпаки танайбільш «комунікабельні» міста України.

Також Viber провів опитування серед українців та дослідив звички користувачів при спілкуванні. Дослідження показало відмінності у використанні месенджера чоловіками та жінками, а також різницю між користувачами різних поколінь.

Дзвінки vs Повідомлення

Українці віддають перевагу дзвінкам: 54% користувачів обирають варіант зателефонувати  співрозмовнику, а 46% — написати.

При цьому чоловіки обирають дзвінки частіше, ніж жінки. Близько 57% опитаних чоловіків вважають, що краще телефонувати співрозмовникам. У той час як половина опитаних жінок обирають варіант написати повідомлення.

У середньому, 28% українців телефонують більше 10 разів на день. А ще половина українців більше 10 разів на день пишуть повідомлення у месенджерах.

Кількість здійсненних дзвінківтакож залежить від віку користувача: молодь віддає перевагу повідомленням, а не дзвінкам. Більша частина користувачів у віці до 18 років телефонують до 3 разів на день, а третина користувачів старше 25 років здійснюють10 і більше дзвінків протягом доби. Найбільш активно пишуть повідомлення у мессенджерах користувачі у віці від 18 до 25 років — близько двох третин опитаних відправляють 10 і більше повідомлень на день.

Привітання та смайлики

Дослідження Viber зруйнувало гендерний стереотип: виявилося, що емодзіта стікери мають більше значення для чоловіків, ніж для жінок. Їх відсутність визнали приводом для образи майже 10% опитаних чоловіків і 5% жінок.Смайликиважливі і для молоді: чат без стікерів таемодзі засмутить кожного десятого користувача у віці від 18 до 25 років.

Якщо говорити про привітання, одного повідомлення у мессенджеріможе не вистачити і близьким варто зателефонувати — так вважає третина всіх опитаних. При цьому кількість опитаних майже у рівній мірі розділилася на тих, хто любить вітати близьких повідомленнями, і на тих, хто вважає за краще і написати повідомлення, і зателефонувати.

Мозок— найкращий захист

Дослідження виявило, що у стані алкогольного сп'яніння екс-коханим відправляють повідомлення 34% українців.Більш схильні до онлайн спілкування з колишніми мають чоловіки.

Як уникнути такого конфузу? Близько 40% українців хотіли б мати функцію відключення Viber у стані алкогольного сп'яніння, у той же час близько третини опитаних іронічно відзначають, що така функція вже існує — це їх мозок.

Якщо ж «блокування» не спрацювало і повідомлення вже доставлено, його можна видалити у будь-який час після відправки. Функцією видалення повідомлень користувався кожен третій українець, а регулярно видаляє повідомлення "для всіх" майже кожен п'ятий користувач. При цьому жінки частіше "чистять" переписку. Також дослідження показало, що така функція більш популярна серед українців від 25 до 40 років, ніж серед молоді від 18-25 років.

Про Rakuten Viber:

Viber — додаток для дзвінків та обміну повідомленнями, що дозволяє людям залишатися на зв'язку, ким би вони не були і де б не знаходились.

Наші користувачі по всьому світу відправляють один одному безкоштовні текстові повідомлення, здійснюютьвідеодзвінки, спілкуються у групових чатах, взаємодіють з улюбленими брендами і відомими людьми, а також стежать за їх новинами. Ми гарантуємо нашим користувачам свободу і безпеку спілкування.

Viber є частиною RakutenInc., світового лідера у сфері електронної комерції та фінансових послуг. Додаток виступає офіційним месенджером футбольного клубу «Барселона», а також офіційним додатком для дзвінків та обміну миттєвими повідомленнями баскетбольного клубу GoldenStateWarriors.

Почніть користуватися Viber сьогодні і отримаєте максимум вражень від найкращого сервісу для спілкування у світі.


[1] У дослідженні, проведеному Viber за сприяння сервісу Anketolog.ru, взяли участь користувачі з трьох країн —Росії, України та Білорусі, яким було задано 20 питань.

новости партнёра
Новости от RED TRAM