Компанія AB InBev Efes отримала нагороду рейтингу STUD-POINT

  • Дата: 13:29 06-02-2019
  • Просмотров: 481
  • Печать

Згідно з рейтингом молодіжної організації STUD-POINT, компанія AB InBev Efes увійшла до переліку переможців і отримала нагороду «Стабільний партнер та інноваційний роботодавець». Номінація включає 17 найкращих роботодавців, які відкриті для працевлаштування української молоді. Урочиста церемонія та вручення нагород від STUD-POINT відбулися 25 січня.

«Отримувати нагороди завжди приємно, тим більше такі. Нагорода — це визнання та стимул для підкорення нових висот. Компанія AB InBev Efes завжди відкрита для молоді. Ми розуміємо, що молодь — це не просто новий внесок у майбутнє компанії, а й свіжі думки, нові рішення та постійний рух уперед», — зазначає Євгенія Чичкань, провідний фахівець з розвитку персоналу.

Вручення нагород відбулося у рамках закритої зустрічі hr-point. Серед гостей заходу були присутні HR-фахівці та експерти сфери рекрутингу і HR-маркетингу. У професійному середовищі обговорювалися галузеві проблеми, тенденції, кейси та методи залучення кандидатів нетворкінгу. Під час заходу досвідом поділились експерти HRD і HR BP з Adidas, Innovecs, Genesis, Deloitte, rabota.ua, Universum та інших впливових компаній.

Головними темами доповідей стали:

-    Employer Branding: основні принципи, правила та секрети. Навіщо компаніям бренд роботодавця, як його будувати та які є успішні приклади. Employer Branding з боку інновацій, світові практики, порівняння кейсів різних ІТ-компаній.

-    HR-тренди і прогнози. Що зміниться на ринку праці, які інструменти залучення талантів  відійдуть у минуле, які продовжать приносити результат і які новини нас чекають. Експертний прогноз у методах залучення молодих талантів.

-    Дослідження ринку. Аналітика за вакансіями і резюме від найбільшого сайту з пошуку роботи в Україні rаbоtа.uа та результати власних спостережень, локальних опитувань і глобального дослідження від STUD-POINT.

-    Сучасний рекрутинг. Приклади рішень труднощів рекрутингу в різних країнах — успішні кейси з Європи і пострадянського простору. Приклади залучення талантів, досвід проведення своїх проектів.

«Приємно спостерігати, як провідні українські компанії підтримують молодь та допомагають знайти своє кар'єрне щастя. Ми цінуємо сучасних та активних роботодавців, тому ідея проекту з’явилася сама — STUD-POINT вводить нову традицію нагородження «Вибір року». У конкурсному відборі брали участь понад 500 компаній, які у 2018 році докладали зусиль для розвитку української молоді у співпраці зі STUD-POINT. Із задоволенням вітаємо компанію AB InBev Efes із перемогою в номінації «Стабільний роботодавець» та бажаємо подальшого розвитку й нових досягнень», — говорить Володимир Швець, CEO компанії STUD-POINT.

новости партнёра
Новости от RED TRAM