Запрошуємо на Київський Міжнародний Меблевий Форум "KIFF 2019"!

  • Дата: 13:36 20-02-2019
  • Просмотров: 28944
  • Печать

27 лютого – 02 березня 2019 року

Міжнародний Виставковий Центр

Київський Міжнародний Меблевий Форум KIFF та Міжнародна виставка інноваційного меблевого виробництва МТКТ Innovation

Організатор виставок: компанія «Київський міжнародний контрактовий ярмарок»

Вартість квитка – 90 грн., але за умовами попередньої реєстрації на сайті www.invitation.kiev.ua – вхід безкоштовний.

KIFF – наймасштабніша професійна меблева подія України з 20-річною історією -  відчинить свої двері 27 лютого та протягом 4 днів стане епіцентром ідей для всіх учасників меблевого ринку, як фахівців, так і прихильників трендових  тенденцій у  світі меблів, інтер`єру, освітлення, декору.

Київський міжнародний меблевий форум  KIFF  - щорічно є  центром ідей та інновацій, це захід, який об'єднує фахівців з України та зарубіжних країн, для яких творчість, талант, креативність є стилем життя.

Одночасно з Київським міжнародним меблевим форумом KIFF 2019 пройде спеціалізована виставка МТКТ Innovation (Меблеві технології. Комплектуючі. Текстиль).

Що варто знати про KIFF та МТКТ 2019:

 - 3 експозиційні павільйони

- Площа виставок: 25000 кв.м.

- Більше  300 учасників

- Понад 800 брендів з 10 країн: Україна, Італія, Німеччина, Франція, Австрія, Польща, Туреччина, Китай, Беларусь, Румунія

- Найновіші тенденції зі світу архітектури та дизайну;

- Очікувана цільова аудиторія - 25000

- Щоденно! Майстер-класи, презентації та семінари:  всього понад 100 івентів за участю відомих дизайнерів і архітекторів українського і європейського дизайну!

Дизайнерський простір OZ SPACE

Дизайнерський простір OZ space – це креативна дизайнерська платформа, місце зустрічей,  спілкування, обміну ідеями, проведення презентацій, воркшопів для професійної аудиторії – архітекторів, дизайнерів, меблевиків, замовників.

Концепт-ідея OZ space – країна дизайнерів-чарівників, виставка українського предметного дизайну. Творчий експеримент з кольорами, формами, символами,  наближення до гармонії простору внутрішнього і зовнішнього.  Цими символами, цією колаборацією ми спробували передати і донести те внутрішнє звучання і енергію, яка є у всіх нас, яка об’єднує і змушує рухатися далі.

Організатори: компанія «Київський міжнародний контрактовий ярмарок» та журнал PRIMA INTERIOR.

Розробка концепції: дизайнер Олександр Смага, студія SMAGA DESIGN

В ЛЕКТОРІУМІ OZ SPACE СВОЇ МАЙСТЕР-КЛАСИ ПРОВЕДУТЬ ПРОВІДНІ ДИЗАЙНЕРИ ТА АРХІТЕКТОРИ УКРАЇНИ ТА СПЕЦІАЛЬНІ ГОСТІ З ЄВРОПИ, СЕРЕД ЯКИХ:

- Майстер-клас французького архітектора та дизайнера Дідьє Маргері (Didier Margueritte) на тему: "Дотик французького стилю. Сутність французького дизайну поза часом»;

- Майстер-клас Кейса Донкерса (Cees Donkers) – провідного архітектор урбаніст м. Ейндховен (Нідерланди);

- Майстер-клас від дизайнера та власника компанії Giuliano Pellanda Лучо Пелланда (Італія) на тему: «Важливість персонального брендінгу для дизайнерів і архітекторів, а також для розробки нових прототипів і проектів». Giuliano Pellanda проектує і виготовляє меблі на замовлення з 1977 року. Лучо Пелланда видав книгу «Твоя нова меблі на замовлення», путівник про те, як отримати кращий домашній інтер`єр.

- "Тренди в проектуванні ГОТЕЛЕЙ на нових прикладах Мілана, світової столиці дизайну" від Ніколи Тікоцці (NicolaTicozzi) - директора курсів HoReCa Design при POLI.design — Politecnico di Milano (Італія) та Ганна Коломієць куратора курса підвищення кваліфікації в Мілані HoReCa Workshop(Італія);

- Наталія Олексієнко, керівник майстерні «Еволюційна Архітектура». Фахівець проведе майстер-клас на прикладах реальних проектних ситуацій «Еволюційна архітектура. Проектування майбутнього від першого ескізу до доповненої реальності»;

- Майстер-класвід засновника та керівника творчої майстерні FateevaDesign Олени Фатєєвой «Інтер`єр з душею».

ЕКСПОЗИЦІЯ KITCHEN TRENDSET - єдина унікальна пропозиція для гостей форуму KIFF. Готові рішення облаштування кухонного простору від провідних українських та зарубіжних фабрик, тренди та інновації, а також «жива» кухня, майстер-класи.

Best Mebel UA – щорічний конкурс на визначення найкращих зразків меблів українських виробників.

МІЖНАРОДНА ІНТЕР’ЄРНА  ПРЕМІЯ INTERIUM 2019. Найкращі інтер’єри громадських та житлових приміщень обирати авторитетне міжнародне журі у складі фахівців з України, Італії, Франції, Нідерландів.

ЗОНА ЕКСПОРТНИХ ПРОПОЗИЦІЙ– презентація вітчизняних меблів для групи з понад 200 байерів, які прибудуть на KIFF 2019 провести В2В зустрічі з європейських країн, Азії та Америки. Практична конференція  з експортних стратегій українських меблевиків на зовнішніх ринках «Продавай закордон!»

ДИЗАЙН-МАЙДАНЧИК «ВИБАЧТЕ МОЮ ФРАНЦУЗЬКУ» - фаворити французького салону Maison&Objet та фігурантів новин у Le FigaroУчасники Ukrainian Design Brands vol.2: MZPAQualitaGoloobNext Level Lighting - артистичні меблі, які потрапили до ТОП 10 виставки, інтер’єрні лідери продажів до США та улюблені світильники французьких архітекторів мінімалістів.

UKRAINE. GOOD DESIGN – експозиція українського промислового дизайну: дизайн-галерея та дизайн-хаб.  Дітер Рамс (Dieter Rams) — культовий німецький індустріальний дизайнер  сформулював 10 принципів якісного дизайну. І український дизайн не лишається осторонь світових принципів дизайну.  KIFF та команда HIS.UA представлять доробок хорошого українського промислового дизайну, який вже став впізнаваним, як в Україні, так і в світі, і слугує яскравим доказом того, що якісний дизайн в Україні існує та розвивається.  Щодня в галереї будуть проводитись «DesignTalks» за участю провідних українських дизайнерів, де обговорюватимемо тенденції та тренди в світі хорошого дизайну. Модератор дискусій — Лариса Цибіна.

Більш детальну інформацію про виставки та їх програму заходів можливо знайти на офіційних сайтах: www.kiff.kiev.ua та www.mtkt.kiev.uа, а також на сторінці в FB: www.facebook.com/Kiff.Ua/

новости партнёра
Новости от RED TRAM