АШАН ВІДМОВЛЯЄТЬСЯ ВІД СТАТУСУ CAGE-FREE В УКРАЇНІ

  • Дата: 14:30 20-02-2019
  • Просмотров: 127
  • Печать

20 лютого біля “АШАН” у м. Житомир пройшла акція за участю українських зоозахисників. Учасники акції виступили проти підтримки ритейлером “АШАН Україна” жорстокої практики утримання курей у клітках на виробництвах.

Протестна акція є частиною масштабної інформаційної кампанії організації “Відкриті клітки”, члена міжнародної організації Anima International. Метою кампанії є ознайомлення клієнтів “АШАН Україна” з умовами виробництва яєць та самим товаром, який їм пропонує ритейлер.

“Наша організація веде перемовини з представниками Ашан Україна близько року. На жаль, наше прохання про 100% відмову від яєць від курей, які утримуються у клітках, було відхилено. Інформаційна кампанія триває 5 місяців, а позиція головного офісу Ашан є незмінною - Ашан Україна не приєднається до своїх “європейських” колег та надалі пропонуватиме клієнтам ритейлена продукти крайньої жорстокості”, - представниця ГО “Відкриті клітки Україна”, Ліза Северіна

Рух відмови від яєць з батарейних кліток набирає обертів в Європі серед найбільших ритейлерів. Так, Ашан Польша, Ашан Франція та частково Ашан Іспанія опублікували зобов’язання відмовитися від яєчних товарів з кліток до 2025 року, оминаючи подібне зобов’язання в Україні. Не зважаючи на те, що Ашан Ритейл має глобальну політику збереження природи та інтернаціонального рівня якості. Майже всі яйця, які ми маємо в Україні, отримали методом утримання курей у клітках, що є найжорстокішим способом на сьогодні. Саме тому, “Відкриті клітки Україна” в подальшому спонукатимуть український бізнес звернути увагу на дану проблему і прийняти політику відмови від такої продукції.

* ГО "Відкриті клітки Україна" - українське представництво міжнародної зоозахисної організації Open Cages, члени Anima International, асоціації Open Wing Alliance та Fur Free Alliance. Нашою метою є запобігання стражданням тварин у виробничій сфері (сільсько-господарчих фермах та фабриках) шляхом введення системних змін в суспільстві, документування умов їх промислового утримання, а також навчальних програм, які формують позитивне ставлення до тварин.

FB: www.facebook.com/opencagesUA

email: contact@opencages.com.ua

новости партнёра
Новости от RED TRAM
читайте также