ADATA представить повну лінійку індустріальних систем зберігання на Embedded World 2019

  • Дата: 10:25 26-02-2019
  • Просмотров: 286
  • Печать

Компанія ADATA Technology, провідний виробник високошвидкісних модулів DRAM, продуктів NAND Flash і мобільних аксесуарів, анонсувала свою участь в Embedded World 2019 (Hall 1-410). Подія відбудеться в період з 26 по 28 лютого у Виставковому центрі Нюрнберга. ADATA продемонструє свою сучасну лінійку твердотільних накопичувачів (SSD) на базі технологій SLC, MLC і 3D NAND, а також різноманітні карти пам'яті, продукти PCIe і модулі пам'яті DDR4 2666, які витримують широкий діапазон температур і протистоять сульфідуванню.

Високошвидкісні PCIe-рішення для зберігання даних

В еру, коли стали масовими Індустрія 4.0 і IoT, продукти індустріального контролю не тільки повинні бути надійними і витривалими, але їм також необхідно забезпечувати високу продуктивність та великі ємності. Тому на додаток до своєї лінійки SLC, MLC і 3D NAND SSD компанія ADATA демонструє два високошвидкісні PCIe-продукти для зберігання даних, а саме новий M.2 2280 SSD і карту пам'яті CFexpress Type B наступного покоління. Новий PCIe Gen3x4 M.2 2280 SSD забезпечує швидкості читання / запису до 3.4 / 2.2 ГБ/с, дозволяючи ефективно обробляти великі обсяги даних. З іншого боку, карта пам'яті CFexpress Type B індустріального виконання розроблена для роботи з зображеннями високої чіткості 8K і 4K. Вона задовольняє специфікаціям CFA і NVMe і пропонує швидкості передачі даних до 1700/1200 МБ/с, що в 3-4 рази швидше, ніж у стандартних карт пам'яті SD і CFast. Карти пам'яті CFexpress, які поєднують переваги високої швидкості і великих ємностей, повинні стати новою рушійною силою на ринку PCIe, тому що вони пропонують споживачам нові конкурентні можливості з модернізації.

Технології захисту даних

У відповідь на поширення хмарних баз даних ADATA йде назустріч потребам споживачів зі своїми рішеннями щодо захисту даних, такими як захист від запису, який гарантує, що дані не записані довільно; а також Quick Erase і Security Erase, які можуть вчасно знищити дані, щоб скоротити ризик втрати інформації. Більш того, в разі непередбачених відключень живлення, Power Loss Protection (PLP) може захистити дані від втрати. Ці технології є необхідними для серверів, дата-центрів, систем спостереження та інших додатків, які вимагають зберігання і обробки великих масивів даних протягом тривалих періодів часу.

Стійкість в широкому діапазоні температур і проти-сульфурація

В умовах погіршення стану навколишнього середовища вбудовані системи можуть зіткнутися зі зростаючими загрозами, включаючи забруднення, вологість і екстремальні температури. ADATA впровадила технологію антісульфурації для багатьох своїх промислових продуктів зберігання, щоб протистояти шкідливому впливу накопичення сульфіду срібла. Ці продукти також можуть оптимально працювати в широкому діапазоні температур — від -40° C до +85° C. Вони проходять випробування на сульфурацію і надійність, при яких компоненти піддаються впливу середовища з високим вмістом сірки за високих температур і вологості, щоб підтвердити їхню відповідність специфікації ASTM B809-95. Більш того, ADATA використовує Conformal Coating, полімерну плівку, призначену для покриття різних електронних компонентів на друкованих платах. Вона служить захисним шаром для друкованих плат, захищаючи електронні компоненти від рідин, пилу та інших забруднень, які можуть викликати корозію або коротке замикання.

Відвідайте стенд ADATA (Зал 1-410) на Embedded World 2019, Виставковий центр Нюрнберга в період 26-28 лютого 2019 р.

новости партнёра
Новости от RED TRAM