«Білий Ведмідь» повертається на український ринок

  • Дата: 12:59 20-03-2019
  • Просмотров: 135
  • Печать

Уже з 15 березня українці знову зможуть придбати улюблене пиво «Білий Ведмідь», яке повертається на полиці українських магазинів. Компанія AB InBev Efes прислухалася до бажань споживачів і перезапускає популярний бренд. Пиво розлили у лютому 2019 року і зараз готують до дистрибуції.

Денис Хренов, в.о. генерального директора компанії AB InBev Efes, коментує: «Ми починаємо рік із приємних новин для наших клієнтів. Уже скоро на полицях магазинів з’явиться добре відоме пиво «Білий Ведмідь», за яким сумували українські споживачі. Бренд повертається у новій упаковці. М’яке та духмяне пиво «Білий Ведмідь» нагадає українцям про важливість простих цінностей – наприклад, відпочинку у колі справжніх друзів».

В Україні виробництво цього напою почалося ще у 2013 році. Пиво одразу припало до смаку українцям і швидко стало улюбленим вибором для відпочинку на свіжому повітрі у компанії друзів.

Сьогодні бренд повертається до України в 3 сортах – «Білий Ведмідь Світле», «Білий Ведмідь Міцне», «Білий Ведмідь Полярне». Пиво «Білий Ведмідь Світле» виробляють за традиційним рецептом з додаванням якісного хмелю та ретельно відібраного солоду, що робить напій надзвичайно запашним та м’яким. Особливість спеціального світлого сорту «Білий Ведмідь Полярне» полягає у насиченому та інтенсивному смаку свіжозвареного пива. «Білий Ведмідь Міцне» сподобається поціновувачам більш виражених смаків – пиво має високу міцність сусла та яскравий бурштиновий відтінок.

Вітчизняні пивовари удосконалили процес виробництва, тож українці зможуть насолодитися знайомим смаком ще кращої якості. Пиво будуть розливати на заводах у Чернігові (у скляних пляшках) і Харкові (в упаковках ПЕТ).

«Білий Ведмідь», як вірний друг, завжди повертається.

новости партнёра
Новости от RED TRAM