AB InBev Efes офіційно зареєструвала нову назву компанії

  • Дата: 15:46 03-04-2019
  • Просмотров: 628
  • Печать

«АБІНБЕВ ЕФЕС УКРАЇНА» (ЧАО «АБИНБЕВ ЭФЕС УКРАИНА» російською та PrJSC «ABINBEV EFES UKRAINE» англійською). Зміна назви стала наступним кроком після об’єднання бізнесу компаній Anheuser-Busch InBev (AB InBev) та Anadolu Efes, яке відбулося минулого року.

«Завдяки об’єднанню бізнесу AB InBev та Anadolu Efes ми змогли розширити продуктовий асортимент, посилити конкурентну позицію нашого портфелю брендів та запропонувати найкращий вибір українським споживачам», – коментує Денис Хренов, в. о. генерального директора AB InBev Efes в Україні.

У 2018 році найбільша у світі пивоварна компанія AB InBev (Euronext: ABI) (NYSE: BUD) (MEXBOL: ANB) (JSE: ANH) та найбільша пивоварна компанія Туреччини Anadolu Efes (IST: AEFES) підписали угоду про об’єднання бізнесів на території України та Росії у складі єдиної групи компаній AB InBev Efes. Згідно з умовами угоди, показники об’єднаної компанії консолідуються у звітності Anadolu Efes. AB InBev не включає результати у свою звітність, але враховує отриманий прибуток як повернення інвестицій у спільне підприємство відповідно до розміру своєї частки. Компанія «Ефес Україна» на українському ринку представлена торговельним обладнанням та портфелем брендів без залучення виробничих активів.

Після укладення угоди AB InBev Efes стала власником портфеля брендів, до якого входять глобальні, міжнародні та локальні торгові марки. В Україні об’єднана компанія зосередила виробництво на броварнях у Чернігові, Харкові та Миколаєві.

AB InBev Efes — один із лідерів українського пивоварного ринку, який є спільним підприємством найбільшої в світі пивоварної компанії Anheuser-Busch InBev і найбільшої пивоварної компанії Туреччини Anadolu Efes.

AB InBev Efes має три пивоварні в Чернігові, Харкові та Миколаєві.

Портфель пивних брендів складається з глобальних ТМ: Bud, Corona Extra, Stella Artois; міжнародних ТМ: Hoegaarden, Leffe, Beck's, Lowenbrau, Franziskaner, Spaten, Staropramen, Taller, Velkopopovický Kozel; а також локальних ТМ «Чернігівське», «Рогань», «Янтар», Сhill.

новости партнёра
Новости от RED TRAM