Акція Green Days вJYSK: приріст продажів склав 160%

  • Дата: 10:03 05-04-2019
  • Просмотров: 118
  • Печать

У мережі магазинів JYSKUkraineв кінці березня відбулась акція GreenDays, пов’язана з приготуваннями до дачного та садового сезону. На понад 2000 товарів, які становлять майже половину всього асортименту JYSK, діяли знижки до 60%.

Загалом у 47 магазинах JYSKUkraineбуло продано понад 100 000 одиниць акційної продукції. Знижками скористалися близько 40 000 клієнтів. Акція GreenDaysвпершестартувала 2014 року, й щорокуїї популярність серед покупцівзростає. Так, цьогорічний приріст у продажах становить 160% у порівнянні з торішнімакційним періодом. На онлайн-замовлення припало 15% акційних покупок. Найбільше в Інтернет-магазині JYSK купували в останній день акції, у неділю: клієнти, як це часто буває, намагалися встигнути в останню хвилину.

До трійки акційних товарів, які мали найбільший попит, ввійшли лаунж сети, набори садових меблів та товари для ванної кімнати, насамперед, рушники. Знижки також поширювались на товари для комфортного відпочинку: гамаки, парасолі від сонця, павільйони, шезлонги, надувні матраци, батути, намети татермосумки, а  також на широкий вибір товарів для сну, меблів для дому, килимів, дзеркаліпледів.

Євген Іваниця, виконавчий директор JYSK в Україні: «Цього року найбільший виторг від акції GreenDays у мережі отримав магазин JYSKу Львові в ТЦ VictoriaGardens.Цьому посприяли велика торгова площа – понад 1 500 кв. м,–багато виставкових зон та приємні ціни.Серед регіонів найприбутковішим закономірно став Київ, адже саме тут найбільша кількість магазинів».

Довідка про компанію:

JYSK (ЮСК) – міжнародна роздрібна мережа, що пропонує повний асортимент товарів для дому. Її перший магазин був відкритий у 1979 році в Данії ЛарсомЛарсеном, власником JYSK. Сьогодні мережа JYSK – це велика міжнародна група JYSK Nordic.

Торгова мережа є одним із європейських лідерів в категоріях товарів для сну (матраци, подушки, ковдри та інше), домашнього текстилю, товарів для ванної кімнати, житлових меблів, а також садових меблів та товарів для літнього відпочинку. В Україні бренд JYSK представлений з 2004 року.

На сьогодні до складу Групи JYSK входить більше ніж 2 700 магазинів у 51 країнах світу: Данія, Норвегія, Швеція, Фінляндія, Польща, Чехія, Угорщина, Голландія, Словаччина, Німеччина, Австрія, Швейцарія, Ісландія, Канада, Гренландія, Фарерські Острови, Естонія, Латвія, Литва, Україна, Косово, Болгарія, Казахстан, Румунія, Франція, Великобританія, Словенія, Північна Македонія, Хорватія, Італія, Іспанія, Боснія та Герцеговина, Китай, Сербія, Вірменія, Чорногорія, Індонезія, Греція, Сінгапур, Албанії, В’єтнаму, Мальта, Португалія, Грузія, Білорусь, Таджикистан, Молдова, Бельгія, Кувейт, Дубай i Тайланд.

Сьогодні в Україні працює 47 магазинів JYSK: у Києві, Житомирі, Одесі, Харкові, Дніпропетровську, Сумах, Херсоні, Вінниці, Луцьку, Рівному, Хмельницькому, Львові, Івано-Франківську, Чернігові, Тернополі, Полтаві, Білій Церкві, Запоріжжі та Кривому Розі та ін., а також онлайн-магазин https://jysk.ua/.

новости партнёра
Новости от RED TRAM