У Києві пройшов майстер-клас Володимира Співаковського

  • Дата: 15:20 15-04-2019
  • Просмотров: 29231
  • Печать

Як створити школу, про яку всі мріють? Чи можна перевести систему освіти України з ряду відстаючих, в ряд прогресивних та інноваційних?

Відповіді на ці та багато інших питань шукали учасники майстер-класу Володимира Співаковського «7 секретів освіти майбутнього 7W». Захід пройшов в столичному Жовтневому палаці і зібрав сотні вчителів, батьків, чиновників з усіх кінців України і зарубіжжя.

Володимир Співаковський презентував концепцію реформи системи освіти. В її основі – відповіді на 7 базових питань, які допоможуть українцям побудувати найкращу систему освіти.

«Базові питання: Чого навчати? Як вчити? Ким вчити? Навіщо вчити? Як управляти? Як фінансувати? Який в кінці повинен бути результат?» - розказав  Володимир Співаковський.

Володимир Співаковський розповідає про три можливі варіанти реформування системи освіти:

«Перший варіант – косметичний ремонт: замінити колір чорнила в ручках, підкоригувати розклад. Другий – повна заміна існуючих елементів, модернізація освітніх технологій з архаїчних на сучасні, - говорить Володимира Співаковський. - І третій варіант: створення системи освіти світового рівня, коли модернізуються всі 20 елементів системи освіти, кожен з яких високоякісний і максимально прогресивний. І в першу чергу, це перехід від нудної і неефективної предметно-урочної системи до багатошарових кейсів. А також до зміни ролі вчителів, і до нових технологій з метою отримання дітьми більше знань за менший час».

На питання, який варіант кращий, більшість в залі вибрала третій варіант.

Після виступу Володимира Співаковського, почалося засідання Case Fan Club - Клубу Любителів Кейсів. Педагоги і батьки, які успішно впровадили кейс-технології в освітній процес, ділилися своїм досвідом і результатами.

«За успіх, який на сьогодні є у нашого освітнього закладу, ми зобов'язані Володимиру Співаковському і його творчій команді. Ми почали співпрацювати з 2016 року, впроваджувати кейс-уроки і маємо величезні результати. А головне, кейс-уроки подобаються дітям і педагогам», — розповідає директор Путровської НВК Леся Битько.

Організатори майстер-класу і творча команда 7W оголосили про старт Конкурсу Чемпіон кейсів (весняний тур). В рамках ініціативи кожен охочий може провести один з конкурсних кейс-уроків, викладених в безкоштовному доступі на сайті edufuture.biz, надіслати фотозвіт до редакції 7W і претендувати на перемогу. Переможець визначається методом народного голосування.

Фактично гостям заходу був представлений не стільки Майстер-клас, скільки повний і детально розроблений алгоритм справжньої реформи освіти, яка так потрібна дітям, батькам, вчителям і суспільству для головної мети: лідерства в світі.

новости партнёра
Новости от RED TRAM