Huawei: Інновації для побудови повноцінного розумного світу

  • Дата: 14:14 02-05-2019
  • Просмотров: 1822
  • Печать

Інновації завжди були серцем Huawei, а також одним із ключових стимулів для невпинного розвитку бренда. В основі інновацій – потреби клієнтів. За останні тридцять років Huawei співпрацював із клієнтами та партнерами з метою оптимізації діяльності. За цей час компанія стала світовим лідером у сфері інформаційно-комунікаційних технологій та інтелектуальних пристроїв. Новий розумний світ створив безпрецедентні умови для розвитку сфери ІКТ. Huawei і надалі інвестуватиме у наявні та нові технології зв’язку, обчислення та збереження інформації. Ось чому Huawei запропонував концепцію «Інновація 2.0» та оголосив про створення Інституту стратегічних досліджень. Упродовж наступних п’яти років компанія зосередиться на дослідженні передових технологій.

Huawei провів 16-й щорічний Міжнародний аналітичний саміт у китайському місті Шеньчжень. Темою цьогорічного форуму стала «Побудова повноцінного розумного світу». У саміті взяли участь понад 680 фінансових аналітиків та фахівців галузі, ключових лідерів думок та журналістів з різних сфер, включаючи телекомунікації, Інтернет і фінанси. Разом вони з’ясовували, як побудувати повноцінний розумний світ, аби він став засобом сталого розвитку та інновацій.

Відкрив 16-й щорічний Міжнародний аналітичний саміт Кен Ху (Ken Hu) – заступник директора Huawei.

Кен Ху, заступник директора Huawei, поділився поглядами компанії на тенденції у галузі і стратегію її розвитку, зазначивши, що «розумний світ уже настав». «Ми можемо відчути його на дотик. Сьогоднішній день відкриває небачені можливості для розвитку інформаційно-комунікаційних технологій», – сказав він. Ху також зазначив, що запуск 5G відбувається значно швидше, ніж очікувалося, і вперше в історії розвиток засобів, що підтримують 5G, відповідає темпам розвитку 5G-мережі. За прогнозами Huawei, до 2025 року в світі буде 5,8 мільярда користувачів 5G. Щоб якісно обслуговувати таку величезну кількість клієнтів, Huawei прагне розвивати прості, але потужні smart-мережі.

Зростають масштаби застосування штучного інтелекту та хмарних сервісів на виробництві. Пан Ху пояснив, що у ширшому ринковому контексті вони вважають конкуренцію cloud-сервісів змаганням штучного інтелекту. Ху зазначив: «Ми впевнені, що завдяки стратегічним інвестиціям у штучний інтелект ми посядемо провідні позиції у новому хмарному марафоні».

Сьогодні користування цифровими технологіями стає все більш розмаїтим через доступність кількості ґаджетів і застосунків, що повсякчас збільшується. Huawei завбачливо вжив заходів, щоб надати споживачам бажаний доступ високого рівня до цифрових smart-технологій за будь-яких умов. Усі ці оновлення, на думку Ху, значно покращують пошук потрібних сервісів.

Пан Ху наголосив, що Huawei буде продовжувати стратегію розвитку, а компанія інвестуватиме не лише в теперішнє, але, що більш важливо, і в майбутнє. Він зауважив, що Huawei не просто переслідує комерційний інтерес – ця компанія є флагманом галузі та сприяє суспільному прогресу. Її головна мета – забезпечувати все більшу кількість людей перевагами нового розумного світу з якісною цифровою комунікацією у межах як корпоративного, так і приватного користування smart-технологіями.

Вільям Сюй (William Xu), Голова правління та президент Інституту стратегічних досліджень Huawei, оголосив, що Huawei переходить в епоху «Інновації 2.0». Це інновація концептуальних проривів та винаходів. «Упродовж наступних п’яти років Інститут стратегічних досліджень зосередиться на вивченні новітніх технологій, – зазначив Сюй. – Щороку ми інвестуємо 300 мільйонів доларів у наукові розробки в галузі технологій та фундаментальних наук, технологічних інновацій. Це важлива складова нашої дослідницької діяльності». Він також зазначив, що Huawei співпрацюватиме з університетами та науково-дослідними інститутами для застосування інновацій у теоретичних та фундаментальних науках, а також підтримуватиме розвиток галузі у світовому масштабі.

Щоб сприяти інноваціям та оновленню галузі, Huawei планує розвивати її в п’яти напрямках: переосмислення технічної архітектури, переосмислення архітектури продукту, активне забезпечення розвитку галузі, встановлення нових векторів розвитку, підтримка нової галузі.

«В основі інфраструктури smart-світу буде зв’язок, обчислення та збереження даних, а його силою стане штучний інтелект, – зазначив Девід Ван (David Wang), виконавчий директор Huawei, голова інвестиційної ради та президент ICT Strategy & Marketing. – Орієнтуючись на майбутнє, ми переформулюємо закон Мура та кинемо виклик теорії Шеннона, щоб надати світу найкращий зв’язок і переосмислити архітектуру обчислень, зробивши її більш доступною і потужною. Також для оцифрування галузі ми створимо найкращий гібридний хмарний сервіс та використаємо комплексні рішення штучного інтелекту, щоб поширити його застосування».

На завершення Ван додав: «Huawei інвестуватиме більше ресурсів у науково-дослідні та конструкторські роботи, щоб у перспективі посісти лідерську позицію. Ми зруйнуємо кордони та збудуємо з нашими партнерами повноцінний розумний світ».

Перший щорічний Міжнародний аналітичний саміт Huawei було організовано 2004-го року. Цьогоріч він відбувся 16-й раз поспіль з 16 по 18 квітня та охоплював низку паралельних сесій. Саміт відвідали галузеві експерти зі всього світу, поділившись унікальним баченням тенденцій і проблем. 

новости партнёра
Новости от RED TRAM