Український театр тіней VERBA SHADOW взяв участь у наймасштабнішому світовому шоу талантів

  • Дата: 09:23 28-05-2019
  • Просмотров: 25324
  • Печать

VERBA SHADOW - перший український театр тіней, який взяв участь у наймасштабнішому світовому шоу талантів. Йдеться про AMERICA`S GOT TALENT, 14 сезон. Покази ефірів почнуться з 28-го травня 2019 року на телеканалі NBC. Також можна подивитися онлайн трансляцію на офіційному YouTube-каналі. Безперечним приводом для гордості є той факт, що в цьому сезоні з 40 000 учасників відібрали лише 225 конкурсантів. І українська група увійшла в їх число!

Звичайно, зараз вже все складніше дивувати глядача і журі. Саме тому українці вирішили поєднати нові 3Д технології з театром тіней. І представити світові абсолютно новий формат - театр тіней 3D.

Але, перед тим як показати чого ж акробати хлопці на даному етапі, хочеться згадати з чого вони починали. Йдеться про їх перший публічний виступ. Це сталося в 2011 році на ТВ-шоу «Україна має талант» (3 сезон). На жаль, відео 2011 року більше не доступно на YouTube-каналі «Україна має талант». Тому буквально днями театр тіней VERBA SHADOW виклав постановку з півфіналу цього телешоу. Сама постановка - це авторська тіньова інтерпретація всім відомої «Казки про Аладдіна». Така собі сучасна історія Чарівної Лампи. У ній Ви зустрінете моторного Аладдіна, чарівну принцесу Жасмин, гумориста Джина і злобного Джафара. За 8 хвилин тіньового шоу ви поринете в світ добрих Східних Казок. До речі, це була перша серйозна кооперація з відомим режисером і хореографом-постановником Костянтином Томільченко.

Що з цього вийшло 8 років тому, Ви можете самі побачити:

Давайте підтримаємо наших хлопців і поширимо відео, щоб якомога більше людей його побачили:!

Трішечки історії 

Багато років актори мріяли про участь в America`s Got Talent. Репетируючи по 8 годин щодня команда театру тіней VERBA нарешті досягла рівня гідного найбільшого телешоу світу!

Театр тіней почав свій шлях ще студентами Чернігівського Національного Технологічного Університету, будучи просто аматорами. Тоді ще не було ніяких книг або посібників зі створення шоу тіней, доводилося все робити методом проб і помилок. Це було дуже цікаво і захоплююче! Команда театру тіней старанно працювала з 2010 року і до середини 2019 го року об'їздила зі своїми виступами більше 37 країн світу, а в деякі з них повертається знову і знову.

Від ліхтарика мобільного телефону і простирадла, натягнутого між двох опор команда доросла до світу Голлівуду та 3Д технологій! 

Варто відзначити, що акробати театру тіней VERBA SHADOW найбільше хочуть, щоб їх група асоціювалася саме з Україною. Найбільша мрія - стояти в ряду з такими видатними особистостями, як брати Кличко, Бубка, Усик, Шевченко, Джамала.

 

Більш детально їх історію можна прочитати, перейшовши за посиланням: https://verbashadow.com/kum-mu-e/

новости партнёра
Новости от RED TRAM