BUD дарує шанс здійснити мандрівку до землі майбутнього

  • Дата: 12:29 29-05-2019
  • Просмотров: 524
  • Печать

Незабутні літні пригоди на фестивалі електронної музики Tomorrowland починаються разом з BUD. Щороку за підтримки бренда на фестиваль вирушають популярні українські блогери.

Цьогоріч завдяки конкурсу-розіграшу в соціальних мережах компанію блогерам також складуть його переможці. Хто ці щасливчики – скоро дізнаємося! Переможець конкурсу отримає два квитки на фестиваль Tomorrowland у бельгійському місті Бум, яке з 19 до 21 червня стане справжньою «землею майбутнього».

«Tomorrowland є одним з найбільших фестивалів електронної музики у світі. Щороку організатори влаштовують масштабне шоу з фантастичними спецефектами, а найкращі світові діджеї сучасності забезпечують атмосферу цілковитого драйву. У 2019 році шанс відвідати «країну майбутнього» має кожен – завантажуй додаток Zir Brands та бери участь у активації, використовуючи технології доповненої реальності», – розповідає Анна Руденко, маркетинг-директор компанії AB InBev Efes.

Спеціально для акції BUD розробив AR-додаток для смартфона під назвою Zir Brands. За допомогою ефекту доповненої реальності (Augmented Reality) користувачі можуть «оживити» пляшку BUD та активувати особливу анімацію, яка імітує на екрані атмосферу фестивалю Tomorrowland. AR-технології дозволяють перенести віртуальні деталі у реальний світ.

Акція проходить у соціальних мережах Facebook та Instagram. Взяти в ній участь дуже просто: достатньо завантажити AR-додаток Zir Brands, зробити оригінальне фото або відео з ефектом доповненої реальності та розмістити його на власній сторінці в соціальній мережі з хештегом #BudХTomorrowland2019. Важливо не забути тегнути найкращого друга, з яким хотіли б розділити подорож майбутнього.

Переможці не тільки вирушать на фестиваль Tomorrowland, а й проживатимуть в ексклюзивному наметовому містечку Brew District разом з відомими блогерами, яких запросив бренд BUD. Більше подробиць переможець дізнається вже після виграшу. Деталі акції шукайте на офіційній Facebook-сторінці бренда BUD https://www.facebook.com/BudUkraine/.

новости партнёра
Новости от RED TRAM