На Дніпропетровщині збудують 18 сучасних амбулаторій

  • Дата: 13:00 09-06-2019
  • Просмотров: 207
  • Печать

У селах Дніпропетровщини відкривають амбулаторії сімейної медицини новітнього формату. Загалом їх буде 18. Два такі медзаклади зводять «з нуля» й у Криничанському районі – в Адамівці та Божедарівці. Якісне медобслуговування матимуть майже 9 тис селян. Повідомляють у прес-службі ДніпроОДА.

Амбулаторії нового зразка вже відкрили у Лобойківці, Іванівці, Придніпровському та Прядівці. Ще 14 закладів нині будують в інших куточках регіону. Два з них – у Криничанському районі».

Мешканці Божедарівки та навколишніх сіл давно чекали на сучасну амбулаторію. «Дуже раді, що матимемо нову амбулаторію. Сподіваємося, тут буде сучасне обладнання, і лікувати нас також будуть по-новому», – сказала мешканка села Вільне Надія Бардадим.

Будівля амбулаторії вже із термомодернізованим фасадом. Залишилося утеплити цоколь. Всередині у розпалі – оздоблення. Стіни готують під фарбування. Облаштують і квартири для двох лікарів.

«Зараз доводиться синочка возити на елементарні обстеження чи на прийом до лікарів у міста. Сподіваємося, вже незабаром матимемо все тут, у новій амбулаторії», – підкреслила мешканка села Саксаганське Галина Кучер.

Давно чекали на комфортну амбулаторію й мешканці села Адамівка. Нині медзаклад – на краю села. Пацієнтам діставатися туди незручно.

Нову амбулаторію будують у самому центрі, неподалік від аптеки. Зараз підрядники облицьовують фасад. Зводять підпірну стінку. Роботи всередині – на фініші. Стіни вже підготовили під фарбування, поклали кахель. Облаштовують і житло для сімейного лікаря. Пацієнти новозбудованих закладів отримуватимуть всі медпослуги первинної ланки. Загалом у Божедарівській та Адамівській амбулаторіях обслуговуватимуться 8,7 тис мешканців Криничанського району.

новости партнёра
Новости от RED TRAM