ЕкоОскар 2019: найкращі рішення для зеленої трансформації бізнесу

  • Дата: 13:37 08-07-2019
  • Просмотров: 25191
  • Печать

Популяризація успішних  та найефективніших рішень зеленої трансформації бізнесу як єдиний шлях до сталого розвитку в Україні – головна мета проекту«ECОtransformation-2019». Він ініційований ECOBUSINESS та підтриманий Мінприроди, Міносвіти, Держенергоефективності, Держводагентством та іншими організаціями України.

Нагородження «ECОtransformation-2019»проводиться вже другий рік поспіль в Україні. Ця премія покликанасприяти формуванню нової системи цінностей, підтримувати лідерів бізнес-спільноти, які попри економічні труднощі формують справжні національні цінності — повагу до своєї землі, піклування про її збереження і процвітання.

Головний меседж – щоб мати сильну економіку та чисте довкілля, виробництво мусить модернізуватися, шукати рішення для встановлення очисних споруд, зменшення викидів та скидів, використання кращих доступних технологій.

В Україні є вже достатня кількість стейкхолдерів, які обрали шлях зелених змін, знайшли кошти на переобладнання та, поступово відмовляючись від брудних технологій, створили успішні програми КСВ, стали лідерами енергоефективності, впровадили інноваційні методи управління, перейшли на використання екотехнологій тощо.

Організатори премії «ECОtransformation-2019» запрошують учасників показати свої рішення, презентувати досягнення всій Україні! Ми переконані – створення додаткових стимулів екомодернізації стане доброю мотивацією долучатися до зелених змін, невід’ємним елементом репутації бізнесу та посильною задачею для тих, хто такі рішення шукає.

Якщо ви:

- менеджер природоохоронної діяльності підприємства, що впроваджує «зелені» технології та прогресивні стратегії з урахуванням дотримання законодавчих норм охорони навколишнього середовища, раціонального використання ресурсів

- директор з розвитку підприємства, що виробляє екологічно чисту і безпечну продукцію

- керівник підприємства, що використовує екологічно чистіджерела енергії

- лідер містачи громади, що активно сприяє «зеленій»модернізації виробництва в регіонах

- лідер інноваційних програм з енергоефективності та енергозбереження

- лідер проектуекоінновацій і екостартапів –

запрошуємо взяти участь у проекті та отримати заслужену відзнаку!

Вже 16 грудня у м. Києві на офіційній церемонії відзнаки отримають ті, хто визнаний спільнотою професіоналів стейкхолдером зелених змін!

Більше про проект - http://media-pro.com.ua/ecoaward/

Керівник проекту – Людмила Циганоктел. (044) 507-2226 (внутр. 359) , тел. моб. (050) 948-0485, email: liudmyla@ecolog-ua.com

З інформаційної співпраці – Аліна Співак, тел. 067 861 85 82, email: pr@ecolog-ua.com

новости партнёра
Новости от RED TRAM