Де краще замовити торговельне обладнання для аптек у Дніпрі?

  • Дата: 15:19 15-07-2019
  • Просмотров: 236
  • Печать

Компанія «АртМодуль» займається виробництвом торгового обладнання. У нашому асортименті є велика кількість різноманітного обладнання для оснащення аптек під ключ в Дніпрі. Наше торгове обладнання для аптек вже встановлено в таких ТЦ, як «ДАФІ», «Караван», «Аполло», «Міст-Сіті», «Наша Правда» та багатьох інших.

Пропонуємо такий асортимент

Наша компанія займається виробництвом такого торгового обладнання для аптек, як:

- стандартні вітрини (використовуються найчастіше в більшості аптек);

- вітрини типу «Башточки» (підійдуть для тих, хто хоче розмістити в своїй аптеці вітрину, оточену склом з усіх боків);

- вітрини типу «360» (найпрезентабельніший тип вітрин, середина якого повністю складається зі скла);

- торгові стелажі (класичне обладнання для аптек, яке дозволяє розмістити велику кількість товару);

- торгові прилавки (невеликі шафи, в яких можна розмістити демонстраційну або рекламну продукцію);

- промостойки (невеликі стійки, на яких ви можете помістити рекламні буклети або журнали).

У своїй роботі ми використовуємо різні матеріали, в тому числі ЛДСП, МДФ, скло, пластик, алюмінієвий профіль, профільна труба, нержавіюча труба, шпон, композит, фурнітура «Hafele», кварц, граніт, штучний камінь. Для кожного типу обладнання для аптеки ми ретельно підбираємо матеріал.

Популярним обладнанням для аптек є різні скляні вітрини, які дозволяють покупцеві розглянути товар. Обладнання зі скла є універсальним. Для того щоб візуально збільшити простір аптек з невеликою площею ми рекомендуємо використовувати саме дзеркала. Також наші клієнти часто віддають перевагу обладнанню з ЛДСП. Це якісний і міцний матеріал за економічною ціною.

При створенні обладнання для аптек в більшості випадків додатково використовуються різні металеві деталі й елементи підсвічування (світлодіодні лампи, світильники та інше подібне). Якщо ви захочете розробити індивідуальний дизайн, можна буде використовувати навіть такі матеріали, як штучний камінь або граніт.

Саме за допомогою правильного обладнання ви можете якісно презентувати всю продукцію, яка є в наявності у вашій аптеці. Якщо ви купите торгові стелажі для аптеки, то зможете максимально спростити роботу провізорів, тому що знайти потрібний товар на стелажах дуже просто.

Як зробити замовлення

Ви можете вибрати для замовлення будь-яке обладнання, яке є на нашому сайті за посиланням https://art-torgmag.com.ua/ru/1970-torgovoe-oborudovanie-dlya-aptek.

Звертаємо вашу увагу, що «АртМодуль» працює як зі стандартним обладнанням, так і з будь-якими нестандартними замовленнями.

Фахівці нашої компанії можуть запропонувати такий проект, який буде повністю відповідати всім вашим вимогам: для цього наш майстер приїде та зробить всі необхідні заміри. У нас є власна виробнича база та досвід в проектуванні найрізноманітнішого торгового обладнання.

Ми готові створити саме той тип обладнання, який якнайкраще впишеться в конкретну аптеку. При роботі наші співробітники враховують всі побажання клієнта. Якщо ви захочете доповнити стандартне обладнання гачками або підсвічуванням, то ми легко впораємося навіть із цим завданням.

Купити торговельне обладнання для аптеки у Дніпрі можна в «АртМодуль». за адресою просп. Нігояна 31.

Щоб обговорити замовлення, ви можете особисто прийти до нас або зателефонувати за телефонами (068) 218-15-25, (095) 091-85-67. Також ви можете залишити свою заявку через форму зворотного зв`язку у розділі «Контакти» і ми негайно передзвонимо вам.

новости партнёра
Новости от RED TRAM