Київському облавтодору передано чергову партію дорожніх машин

  • Дата: 19:03 21-07-2019
  • Просмотров: 483
  • Печать

ПрАТ «АвтоКрАЗ»  передав ДП «Київський облавтодор» ДАК «Автомобільні дороги України» чергову партію комбінованих дорожніх машин (КДМ) із солерозкидальним обладнанням точного дозування та поворотним відвалом на базі самоскида КрАЗ-65055-05, призначених для цілорічного утримання магістральних та міських автодоріг із асфальто- та цементобетонним покриттям.

Для приймання автотехніки на ПрАТ «АвтоКрАЗ»  прибула робоча делегація на чолі з керівником  ДП «Київський облавтодор» Ігорем  ГРЕЩУКОМ, який  наголосив на важливості в умовах сьогодення надавати перевагу саме національному виробнику дорожньої техніки:

-  Надзвичайно приємно та доречно, що саме вітчизняний виробник «КрАЗ» із обладнанням «SHMIDT» визначено переможцем тендеру.  Цього року ми замовили велику партію із 67 одиниць техніки - КДМ із відвалом та солерозкидальним обладнанням на шасі КрАЗ-65055, адже в таких машинах для утримання доріг є дуже велика потреба, що вимірюється не десятками, а сотнями і навіть тисячами машин по всій Україні.  

Попередні партії  КрАЗів, котрі «Укравтодор» замовляв роками раніше, із обладнанням фірми «SHMIDT», добре себе зарекомендували і справно працюють. Нові машини будуть використовуватися взимку для посипки фрикційними матеріалами (солерозкидальне обладнання працює на трьох компонентах і, до того ж, можливе застосування і  соляної  ропи, що економічно вигідно), а в теплий період - як самоскиди для перевезення сипучих вантажів різних видів. Тобто, автотехніка буде працювати цілорічно.

Під час проведення тендеру одним із головних конкурентів КрАЗу був МАЗ, хоча за показниками для роботи  очевидно, що КрАЗ  до цього більше пристосований. «Українцям – українське», - цей принцип має стати визначальним.   

Представникам замовника  продемонстрували можливості КДМ на випробувально-демонстраційному полігоні підприємства.  Подальше виконання контракту з ДП «Київський облавтодор» ДАК «Автомобільні дороги України» триває.

новости партнёра
Новости от RED TRAM