AB InBev Efes Україна стала офіційним партнером HR Wisdom Summit 2019

  • Дата: 17:23 23-07-2019
  • Просмотров: 668
  • Печать

11 липня 2019 року в інноваційному парку UNIT.City в Києві відбувся саміт HR Wisdom Summit 2019 для HR-директорів, бізнес-тренерів, топменеджерів і консультантів з підбору персоналу. Компанія AB InBev Efes Україна виступила офіційним партнером заходу.

«Робота з людьми лежить в основі успіху компанії. Для залучення успішних працівників не достатньо запропонувати їм стабільну зарплату та обладнане робоче місце — в сучасних реаліях важливо створити гідну корпоративну культуру, а також можливості для самореалізації, професійного зростання та розвитку. Оскільки в Україні особливо актуальна проблема трудової міграції, компаніям необхідно впроваджувати ефективну екосистему для працівників та вдосконалювати HR-процеси в цілому. HR Wisdom Summit є чудовим майданчиком для обговорення нових викликів на ринку праці та напрямів його подальшого розвитку», — коментує Денис Хренов, в.о. генерального директора AB InBev Efes Україна.

Програма саміту була поділена на 3 тематичні блоки, що охоплюють найактуальніші сфери розвитку HR-бізнесу. У рамках блоку «Діджиталізація» спікери HR Wisdom Summit розкрили питання цифрового майбутнього управління людськими ресурсами. Блок «Дерегуляція» стосувався застосування HR-стратегій в органах влади в Україні. У рамках третього блоку «Диверсифікація» спікери поділилися секретами пошуку нових джерел ресурсів і розробки дієвих систем мотивації усередині команди. Після прослуховування доповідей учасники саміту змогли обговорити особливості провідних HR-практик і поділитися власним досвідом на практичних зустрічах.

Серед головних тем HR Wisdom Summit 2019 — особливості адаптації співробітників на новому місці; ціннісні установки людей як основа ефективної взаємодії та комунікації; штучний інтелект у HR-сфері; управління кар’єрою співробітників у компанії; ефективні стилі лідерства в топменеджменті.

AB InBev Efes Україна активно працює над модернізацією HR-процесів та удосконаленням стратегії роботи з персоналом. Зокрема, компанія запустила глобальну програму управлінських стажувань Global Management Trainee. Протягом 10 місяців майбутні професіонали мають змогу навчатися менеджменту та опановувати особливості роботи в команді лідера світового пивоваріння.

новости партнёра
Новости от RED TRAM