Verifone та «Укрпошта» запустили поштову цифровізацію

  • Дата: 09:58 03-08-2019
  • Просмотров: 469
  • Печать

Компанія Verifone, глобальний лідер в області платіжних технологій, встановила 5 тисяч платіжних терміналів у поштових відділеннях в рамках партнерства з Національним оператором поштового зв'язку України «Укрпошта». Установка POS-терміналів Verifone надала українцям можливість оплачувати послуги банківськими картами в поштових відділеннях з найбільшим трафіком в обласних центрах і містах, а також у селищах з населенням понад 2 тис. осіб.

За кількістю POS-терміналів «Укрпошта» тепер є одним з найбільших учасників платіжних систем України. Так, вже в червні 2019 року через POS-термінали було здійснено 206,6 тис. безготівкових операцій на суму більш ніж 92,5 млн. грн. у майже 3000 поштових відділеннях «Укрпошти». Щомісяця кількість безготівкових платежів через POS-термінали в поштових відділеннях продовжує впевнено зростати.

«Банківська система України обслуговує лише 66% всіх українців, при цьому охоплення поштових відділень - 100% населення. Тепер відділення «Укрпошти» дозволять використовувати сучасні платіжні системи у великих містах і населених пунктах з більш ніж 2 тис. жителів. Відповідно до нової корпоративної стратегії  Verifone, клієнти «Укрпошти» також отримають доступ до нових сервісів і послуг», - зазначив Віце-президент та Генеральний директор Verifone в Південно-Східній Європі, країнах Балканського регіону та Туреччини Онур Алтінбаш.

«Укрпошта» робить все можливе, щоб кожного дня ставати краще, відповідати вимогам клієнтів і переходити від паперового документообігу до сучасних технологій. Можливість розплачуватися картою - один з важливих критеріїв цього процесу. Ми раді, що завдяки прозорому тендеру, нам вдалося придбати якісне обладнання за найнижчою ціною і тим самим наблизити українців до фінансових послуг і базових фінансових сервісів», - зазначив Генеральний директор  «Укрпошти» Ігор Смілянський.

Крім установки 5000 POS-терміналів, «Укрпошта» запустила мобільний додаток для Android і iOS, API й особистий кабінет - для бізнес користувачів, а також розвиває чат-ботів у месенджерах Facebook, Viber та Telegram. У найближчих планах «Укрпошти» - запуск послуги зі зняття готівки й поповнення карток через POS-термінали, а також надання знижок при розрахунку платіжною карткою в поштових відділеннях.

Про компанію Verifone

Verifone перетворює щоденні транзакції в нові привабливі можливості для торгових організацій і споживачів, створюючи інновації у сферах платежів та комерції. Наші співробітники, яким довіряють користувачі більше 35 мільйонів пристроїв у більш ніж 150 країнах світу, працюють з найвідомішими світовими торговими брендами, фінансовими організаціями і платіжними системами. Verifone підключає нові продукти до платформи інтегрованих рішень для кращого задоволення зростаючих потреб наших клієнтів та партнерів. Спираючись на нашу 38-річну історію, ми забезпечуємо безкомпромісну безпеку та прагнемо послідовно вирішувати найскладніші платіжні завдання.

Про АТ «Укрпошта»

Товариство з обмеженою відповідальністю «Укрпошта», національний поштовий оператор України, відповідає за виконання зобов'язань, що випливають з Актів Всесвітнього поштового союзу (ВПС), до яких Україна приєдналася в 1947 році. Укрпошта здійснює міжнародний повітряний і наземний поштовий обмін з 192 Країнами-членами ВПС. Щорічно Укрпошта доставляє більше 260 млн. поштових відправлень всередині країни і за кордон. Мережа Укрпошти, яка складається з 11 тисяч поштових відділень, - найбільша в Україні, і перевищує мережу відділень всіх банків у країні разом узятих. Укрпошта з більш ніж 70 000 співробітників є третім за величиною роботодавцем в Україні. Укрпошта надає поштові та логістичні послуги (52,5% структури послуг компанії), а також фінансові послуги (39,6%), роздрібну торгівлю (4,9%) та інші види діяльності (3%). Вартість послуг Укрпошти одна з найнижчих на поштовому і логістичному ринку країни.

 

новости партнёра
Новости от RED TRAM