“IT-школа Samsung” відкриває набір учнів на 2019-2020 навчальний рік

  • Дата: 09:56 06-08-2019
  • Просмотров: 27376
  • Печать

“Samsung Electronics Україна” відкриває реєстрацію на 2019-2020 навчальний рік в “IT-школу Samsung”.  Проект реалізується у співпраці з Міністерством освіти і науки України та Інститутом модернізації змісту освіти. Програмою передбачено безкоштовне навчання основам розробки додатків під Android учнів старших класів загальноосвітніх шкіл. Учні 9-10 класів в Києві, Дніпрі, Харкові, Вінниці та Львові можуть зареєструватися на вступне тестування залишивши заявку на сайті проекту: https://samsungitschool.com.ua/registration.html 

Програма «IT-школи Samsung» розрахована на один навчальний рік, який складається з 5 основних модулів, серед яких основи програмування на мові Java, об’єктно-орієнтоване програмування на мові Java під Android, основи інформаційної безпеки, введення в системи управління базами даних на прикладі SQLite.  Заняття проходять двічі на тиждень на базі спеціально обладнаних класів. В кінці курсу випускники захищають власні проекти – мобільні додатки для Android.

Проект існує з 2016 року, коли було вперше відкрито 2 школи в м. Київ. За минулий рік географія та масштаби проекту значно розширились – відкрились нові школи в Харкові, Львові, Вінниці та Дніпрі, а кількість груп в кожній школі подвоїлась.

У 2018-2019 навчальному році проект покрив близько 350 учнів, включаючи тих, хто приєднався до навчання онлайн.  Сертифікати про успішне закінчення проекту «ІТ-школа Samsung» отримали 137 випускників, які захистили розроблені ними програми перед спеціальним журі. Розробники найкращих проектів з кожної зі шкіл взяли участь в фінальному захисті робіт, що проходив в Міністерстві освіти та науки України. 

Реєстрація на 2019-2020 навчальний рік триватиме до 25 серпня, після чого будуть повідомленні деталі про місце та час для вступного тестування. В результаті тестування буде відібрано 210 учнів для подальшого навчання в “ІТ-школі Samsung”.

новости партнёра
Новости от RED TRAM