Все почалося з плаття для Барбі (історія переможниці Epson Digital Fashion)

  • Дата: 09:08 03-10-2019
  • Просмотров: 540
  • Печать

Історії успіху - це часто історії недоспаних ночей, постійних переживань та понаднормової роботи. Природні задатки відіграють роль, але без щоденної праці досягнень не буде. Історія нашої героїні - підтвердження вищесказаному. Сьогодні вона - переможниця Epson Digital Fashion-2019, а ще вчора брала участь в багатьох конкурсах, шила не лише вдень, а й вночі, та безмежно вірила у майбутні перемоги.

Ядвіга Нетикша - молода українська дизайнерка, авторка переможної колекції  “Yadviga Netyksha Capsule 20-21”. Її шлях до дизайну пролягав через самопізнання, проколоті від шиття пальці та навчання на факультеті психології КНУ Шевченка.

Сьогодні вона розповіла нам про участь в конкурсі Epson Digital Fashion-2019 в рамках UFW, про власний шлях до успіху та пояснила, чому ніколи не потрібно здаватися.

Початок - завжди болючий

Що вас спонукало пов'язати життя саме зі сферою дизайну? Розкажіть свою історію.

Пам'ятаю, ще будучи дитиною, вирішила пошити плаття для ляльки Барбі. Просила про допомогу двоюрідну сестру, але вона відмовилася. Я ж не змогла залишити справу незакінченою. Зараз дуже вдячна сестрі, тому що вона своєю відмовою допомогла мені самостійно завершити розпочате. Незважаючи на поколоті пальці, я була щаслива. Саме тоді зародилась моя любов до шиття.

Після школи навчалася на факультеті психології КНУ імені Т.Шевченка. У той час придбала швейну машинку. Спершу шила одяг собі, згодом - подругам. Так я зрозуміла, що мені це подобається. Під час процесу відчуваю себе щасливою. Для мене  в роботі це - головне.

Почала брати участь в конкурсах на 2 курсі

Коли вперше взяли участь в конкурсі?

Постійне вдосконалення - шлях до професійного росту. Вперше взяла участь в конкурсі на 2 курсі. Вже тоді усвідомлювала важливість подібних заходів. Відомі дизайнери не лише оцінюють твої старання, а й підказують, надихають на нові кроки в професійній діяльності. Гадаю, саме конкурси допомагають обрати сферу дизайну, яка припаде до душі.

Гран-прі в Odessa HOLIDAY FASHION WEEK 2015 був першим у вашому житті? Саме з нього почалися перемоги в конкурсах? Чи було це знаковою подією у вашій кар'єрі дизайнера?

Перемоги були і раніше, але, гран-прі в Одесі найбільш знакове. Завдяки ньому в мене з'явилася можливість показати свою колекцію на UFW. Для дизайнера одягу взяти участь у тижні моди - це однозначно мрія.

Які поради дасте учасникам, що бажають спробувати свої сили в подібних конкурсах, як Epson Digital Fashion?

Обов'язково брати участь у всіх доступних, адже це досвід і розвиток. З початку навчання в інституті я розуміла важливість змагань для мого професійного росту. Чим раніше ви почнете - тим більше побачите і відобразите в своїх колекціях. Конкурси вимагають тривалої підготовки, недоспаних ночей, постійних переживань. Але, повірте, перемога того варта. Epson Digital Fashion - вдале тому підтвердження.

Головне - не здаватися та вірити у власні сили!

новости партнёра
Новости от RED TRAM
читайте также