Як уникнути помилок при облаштуванні фундаменту будинків

  • Дата: 11:20 16-11-2019
  • Просмотров: 601
  • Печать

Помилки при будівництві будинків - явище досить часте. Будують будинки люди і в такій справі, як будівництво, ніхто не застрахований від різного роду помилок і промахів. Буває, що трапляються вони через незнання. А буває, що помилки (в тому числі і зовсім неприпустимі) походять від бажання заощадити або внаслідок зайвої самовпевненості.

Будь-які помилки мають наслідки, які потім негативно позначаються на кінцевому результаті. Особливо ті, що були допущені при виробництві фундаменту будинку. Отже знати про ці можливі промахи та недоліки і не допустити їх - означає грамотно підійти до будівництва будинку.

Як помилки містить будівництво фундаменту під будинок та як їх уникнути, щоб забезпечити собі приємне та комфортне проживання без зайвих проблем, розповідають фахівці ТОВ «ЮСА-СЕРВІС».

Помилка №1. Закладка фундаменту, що не є відповідним до типу вашого грунту.

Недостатньо потужний фундамент може спричинити за собою виникнення різних негативних наслідків. Щоб уникнути проблем, при виборі проекту будинку необхідно провести повну та ретельну адаптацію фундаменту під наявний тип ґрунту.

Помилка №2. Заливка стрічкового фундаменту 

Заливка (або укладання) фундаменту без підошви, або з порушенням проектних розрахунків для подошвенного шару невідворотно призведе до нерівномірності навантаження на ділянки грунту під будинком і виникнення тріщин або інших дефектів. Єдиним способом уникнути подібних негативних наслідків є точне та ретельне дотримання всіх проектних розрахунків.

Помилка №3. Відсутність зовнішнього бетонного захисного шару

Це найбільш розповсюджений прорахунок, який містить будівництво будинків під ключ Дніпро. Такий прорахунок загрожує пошкодженням арматури, адже саме наявність бетонного захисного шару при заливці монолітних фундаментів оберігає арматуру від корозії і відшарування від конструкції фундаменту.

Помилка №4. Недотримання умов гидроізоляції

Порушення гідроізоляційних технологій при закладці фундаменту може привести згодом до підвищеного рівня вологості в житлових приміщеннях і (як наслідок) до появи грибка та поступового руйнування конструкції стін. Щоб уникнути цього, при спорудженні фундаменту необхідно влаштувати спеціальний гідроізолірующій шар між фундаментом і стінами будинку.

Помилка №5. Відхилення від розрахованої геометрії фундаменту

Наслідками таких відхилень є виникнення тріщин на стінах, нерівні внутрішні кути, прогин крокв. При будівництві мансардного або двоповерхового будинку може виникнути необхідність в заміні плит перекриттів, а в разі влаштування пальового фундаменту може знадобитися більш широка обв`язка паль. З вищевикладеного напрошується висновок: не допускати навіть найменших відхилень і змін геометричних параметрів фундаменту.

Помилка №6. Заливка монолітного фундаменту

Будівництво будинку від фундаменту до даху свідчить, що заливка монолітного фундаменту без належної опалубки абсолютно неприпустима. Недотримання технології заливки монолітного фундаменту може призвести до виникнення тріщин і дефектів в стінах, а в серйозних випадках може загрожувати повним руйнуванням коробки будівлі.

Помилка №7. Закладка арматури

Закладка в фундамент арматури з діаметром менше проектного, також як і повна відсутність арматури в рівній мірі неприпустимі. Для будь-якого типу фундаменту точне дотримання технології є гарантією міцності і довговічності як самого фундаменту, так і вдома в цілому.

Помилка №8. Не слід влаштовувати заглиблені прибудови поруч із фундаментом, якщо це не передбачено у проекті

Пристрій таких споруд призведе до того, що грунт почне видавлюватися в сторону виникла порожнечі, а частина фундаменту, що знаходиться в безпосередній близькості від поглиблення, просяде.

Помилка №9. Особливості влаштування збірних типів фундаменті

Для такого фундаменту обов`язковою умовою є дотримання технології перев`язки між блоками. В іншому випадку можливий зсув блоків внаслідок недостатньої їх фіксації.

Як уникнути надмірної усадки плит у мелкозаглубленних фундаментах?

Щоб уникнути надмірної усадки фундаменту, піщана подушка під нього закладається декількома нашаруваннями, кожен з яких окремо підлягає трамбуванню.

Якщо ви хочете, щоб ваше будівництво будинків під ключ Дніпро або ж будівництво котеджів під ключ Дніпро не мало негативних наслідків, слід звертатися виключно до професіоналів, а не робити все власноруч!

Дніпровська будівельна компанія «ЮСА-СЕРВІС»

Будівництво приватних будинків і котеджів «під ключ» (цегляні, газобетонні, піноблочні, каркасно-панельні, з СИП-панельней, зрубні та із брусу).

Ремонт приміщень, перепланування, електромонтажні та сантехнічні роботи, утеплення фасадів, монтаж і ремонт дахів.

Двері та металопластикові вікна Дніпро (виробництво, доставка, монтаж).

Виробництво розсувних і фасадних систем, жалюзі та ролет, секційних воріт.

49000, Дніпро, вул. Воскресенська (Леніна) 41, офіс 113

Київстар: (097) 756-70-87

Vodafone: (050) 342-08-04

LifeCell: (063) 599-57-40

Viber: +380662818261

Telegram: +380662818261

e-mail: usaservisednepr@gmail.com

https://usa-service.ucoz.net

новости партнёра
Новости от RED TRAM