Названо топ-3 флагманських сервісів ломбардного бізнесу в розрізі впровадження cashless economy в Україні

  • Дата: 12:10 24-11-2019
  • Просмотров: 136
  • Печать

Експерти першого недержавного ломбарду в Україні «Скарбниця»* назвали топ-3 флагманських послуг, які призводять до зручності для клієнтів, а також до прискоренню грошового обороту і знижують витрати на фінансові операції в ломбардному бізнесі.

 «Лідером є послуга отримання кредиту безготівковим способом, незважаючи на досить серйозне конкурентне середовище, ця опція, на сьогодні, доступна лише в декількох ломбардних мережах. Друге місце за популярністю займає онлайн-погашення кредитів. У трійку лідерів також увійшла послуга дистанційного добору коштів за договором. Це унікальні послуги, які клієнти частіше за інших використовують для вирішення своїх термінових фінансових питань», - йдеться в повідомленні.

У компанії заявляють, що йшли не один рік до того, щоб впроваджувати систему безготівкового розрахунку виходячи з безлічі передумов і глобального тренду, зростання загальної частки безготівкових операцій. У НБУ відзначають, що загальна частка безготівкових розрахунків (банки та ін) з початку 2019 зросла на 4,3% і склала 49,4% (у першому і другому кварталах 2019 - 49,6% і 49,2% відповідно).

Перший безготівковий платіж був здійснений в 2011 році, коли «Скарбниця» запустила особистий кабінет на сайті. Цей момент, на думку експертів компанії, став відправною точкою для впровадження нових методів розрахунку клієнтів.

«Далі, ми доробляли наші сервіси виходячи з викликів сучасної економіки. Пізніше змогли запропонувати нашим Клієнтам видачу позики на карту будь-якого українського банку. Це і безпечно (не потрібно носити з собою велику суму грошей), і зручно, з огляду на зростання безконтактних і онлайн-платежів», - зазначає Сергій Махота, керівник відділу інновацій «Скарбниця».

За 12 місяців з листопада 2018 по жовтень 2019 року в ломбардах «Скарбниця» (по всій Україні близько 400 відділень) здійснено 30 454 безготівкових операцій. Зростання кількості безготівкових платежів склало 350% за цей період.

У той же час, на сьогодні лише 38% підприємств сегмента МСБ в Україні пропонують своїм клієнтам можливість розрахуватися карткою. Наприклад, в Європі ця цифра становить 62%.

При цьому, керівник відділу маркетингу і реклами мережі ломбардів "Скарбниця" Володимир Нестеренко зазначив, що до ломбардів як і раніше спостерігається стереотипне ставлення, як застарілих і небезпечних фінансових структур, хоча, наприклад, система безпеки великих мереж може конкурувати з банківськими. "100% наших відділень оснащені броньованими вікнами і дверима, камерами відеоспостереження. Склалася думка, що в ломбарди звертаються люди за межею бідності. Однак, внутрішнє дослідження аудиторії показало, що 60% наших клієнтів це люди з достатком середній і вище середнього, а 85% клієнтів - завжди викуповують назад закладені речі. Ломбарди, в першу чергу, кредитні організації, які націлені на видачу кредитів, а не на скупку майна. Ми проводимо повну ідентифікацію позичальника. Підписуючи договір, позичальник підтверджує право власності на даний предмет застави. Швидкість оформлення кредиту дуже швидка: близько шести хвилин. А самі відділення за комфортом абсолютно можна порівняти з банками", - заявив експерт.

Інформація про мережу ломбардів «Скарбниця»

Компанія «Скарбниця» - найбільша мережа ломбардів в Україні, заснована в 1992 році. Перший недержавний ломбард, один з лідерів ринку ломбардного кредитування, надає послугу видачі кредиту під заставу майна.

Компанія «Скарбниця» має широку розгалужену мережу відокремлених підрозділів на всій території України. Всього діє близько 400 відділень.

* Терміни «Компанія«Скарбниця»», «Мережа ломбардів «Скарбниця»», «Ломбард «Скарбниця »» вживається в значенні всіх юридичних осіб та їх відокремлених підрозділів, що надають ломбардні послуги з використанням знаку для товарів і послуг «СкарбницяТМ» на законних підставах .

новости партнёра
Новости от RED TRAM