ТМ «Organic» започаткувала збір коштів на лікування онкохворих дітей

  • Дата: 11:58 26-11-2019
  • Просмотров: 24171
  • Печать

Розповідає Олена Нікітіна, керівник відділу маркетингу ТМ «Organic». 

Розкажіть про акцію, будь ласка.

Спільно з фондом «Таблеточки» ми започаткували збір коштів на лікування онкохворих дітей і поставили собі за мету зібрати 1 000 000 грн.

Долучитися до акції дуже просто: достатньо купили будь-який товар бренду Organic − 1% від кожної такої покупки буде переведено на рахунок благодійного фонду і витрачено на ліки для дітей та допомогу їхнім родинам, що також потребують підтримки.

Чим займається  Ваша компанія?

Organic Water Technology розробляє персональні рішення з очищення води з 2007 року. Тож ми маємо 12 років досвіду, і вже більше ніж 10 000 родин п’ють воду, очищену нашими системами.

Ми пропонуємо зручний комплексний підхід: від аналізу води до підбору фільтра, монтажу та сервісного обслуговування. Ми поставляємо комплектуючі безпосередньо від світових виробників і самостійно виготовляємо фільтри.  

Що надихнуло Вас на співпрацю з фондом?

Гадаю, що це неминуча стадія розвитку нашої корпоративної свідомості. Так історично склалося, що філософія бренду Organic ґрунтується на відповідальному ставленні до роботи та її результату. Наша мета: надавати найефективнішу допомогу, виходячи з бюджету клієнта та його вимог до води. І як компанія-виробник, ми несемо відповідальність за якість очищеної води. Ця відповідальність нас надихає і спонукає до розвитку.

З часом стало очевидним те, що ми вже здатні вийти за межі нашої безпосередньої діяльності і прийняти на себе відповідальність соціальну.

Тема дитячої онкології дуже болюча і, навіть, усвідомлюючи її важливість, всі ми уникаємо її саме через це. І припускаємося великої помилки, тому що в даному випадку обізнаність людей у проблемі та способах її вирішення має величезне значення. Ми п’ємо очищену воду щодня, і якщо серед нас буде багато тих, хто простягне руку допомоги дитині, в неї з’явиться більше шансів на одужання.

Важливо пам’ятати, що це реальні діти, які мріють і складають плани на майбутнє, а ми з вами маємо реальну можливість їм допомогти.

Ми просимо наших покупців у будь-який зручний для них спосіб розповсюджувати інформацію про подію серед друзів та знайомих. Що більше нас буде, то швидшою та ефективнішою стане наша спільна допомога.

Яким чином Ваші покупці можуть слідкувати за перебігом акції?

Протягом акції ми обов’язково будемо висвітлювати динаміку збору на нашій сторінці у Facebook і ділитися свіжими новинами.

Крім того, щомісяця «Таблеточки» публікують на офіційному сайті звіти про те, на що конкретно були витрачені зібрані кошти і як вони вплинули на боротьбу з хворобою.

Лікування раку складне і тривале. «Таблеточки» завжди поруч із дитиною, на кожному кроці хвороби. Обстеження, встановлення діагнозу, пошук і придбання ліків для 17 онковідділень, лікування в Україні й за кордоном, психологічна підтримка та організація свят для дітей — все це робить команда фонду разом з волонтерами.

Наодинці перемогти хворобу дуже складно, але щира допомога небайдужих сердець може творити дива.

новости партнёра
Новости от RED TRAM