Україна стане частиною новаторського міжнародного мистецького проекту

  • Дата: 08:14 29-11-2019
  • Просмотров: 24134
  • Печать

Запрошуємо вас прийняти участі у проекті митця JR, а саме у створенні новаторського візуального довідника для дітей 5-8 років, яки допоможе їм зрозуміти поняття віку, надаючи їм портрет, який вони можуть подивитися, і коротку «історію», яку вони можуть прочитати, для кожного віку.  У довіднику будуть зібрані  100 портретів людей віком від 1 до 100 з усього світу! 

"Сьогодні ми живемо в часи швидких змін. Ми б хотіли, щоб ви  надіслали нам свій або  портрет того, кого ви знаєте, віком 48 років, хто представлятиме Україну! Беручи участь у цьому проекті, ви не лише будете представниками свого віку, але й візьмете участь у книзі, яка пов’язуватиме  вас  із людьми різного віку та з окремими дітьми, які, сподіваємось, читатимуть цю книгу у кожному віці та стадії свого життя", - інформує координатор проекту в Україні Анна Катруліна. 

Взяти участь можна надіславши свій портрет на адресу insideout.cherkassy@gmail.com разом із заявкою https://forms.gle/8AgiLWcyA3nmnXTq8.

Приклад портрета можна подивитись нижче.

 Технічні умови до портрету:

- Впритул

- Білий фон

- Ні марок, ні логотипів

- Ні надмірно виразному обличчу

Нагадаємо, що у 2017 році Черкаси стали частиною проекту Inside Out Ukraine митця JR.  Тоді Черкаське відділення мережі ЛЖВ  взяли участь у міжнародному проекті Inside Out Project, долучившись до 260 тисяч учасників цього проекту із 129 країн. За допомогою фото-інсталяції  та постерів  на стіні Реабілітаційного Центру для Жінок (Черкаси, вул.Кобзарська, 1 ) прагнули привернути увагу до  до проблеми агресії у суспільстві. 

JR - Один з учасників списку найвпливовіших людей року за версією журналу Time  у 2017 році. 20 жовтня JR виграв премію TED за 2011 рік. TED Prize - премія TED, що присуджується з 2005 року - $100 000 за «бажання змінити світ» (wish to change the world) і створив проект Inside Out. Його документальний фільм «Обличчя, села» про подорож по французькій глибинці зібрав масу кінонагород, від номінації на премію «Оскар» до премії «Золоте око» Каннського кінофестивалю.

новости партнёра
Новости от RED TRAM