Bosch зібрали понад 1100 пар шкарпеток для Залучанського будинку-інтерната

  • Дата: 19:21 05-01-2020
  • Просмотров: 1508
  • Печать

Компанія Bosch вже кілька років підтримує вихованців будинку-інтерната в с. Долішнє Залуччя Івано-Франківської області. У будинку проживають 125 дітей та молодих людей з розумовими вадами, хворі на ДЦП, діти-сироти, напівсироти, позбавлені батьківського піклування.

З 19 листопада по 23 грудня компанія Bosch проводила благодійну акцію «Допоможемо Святому Миколаю», метою якої було зібрати шкарпетки для діток.

На території ТОЦ «Silver Breeze» Bosch розмістили спеціальні бокси для збору шкарпеток та інформаційні матеріали. Працівники офісного центру та жителі мікрорайону настільки захопилися можливістю відчути себе помічниками Миколая, що бокси швидко заповнювалися шкарпетками. В результаті проведення акції було зібрано 1 103 пари новеньких шкарпеток.

24 грудня представники компанії Bosch завітали до Залучанського будинку-інтерната та подарували діткам величезні пакунки тепла та турботи – новенькі шкарпетки.

«Дітки в інтернаті вже добре знають компанію Bosch та завжди дуже раді гостям. Їм не просто були потрібні шкарпетки, а, насамперед, — увага та тепло”, - говорить волонтер дитячого будинка Богдана Піскозуб.

«Щоразу ми із задоволенням проводимо час у Залучанському будинку-інтернаті. Ці діти викликають теплі емоції та випромінюють якусь космічну енергію. Зібрані шкарпетки – це не лише речі, але й прояв уваги та турботи, які є такими важливими для дітей», - коментує генеральний директор ТОВ «Роберт Бош Лтд» Віталій Бульда.

новости партнёра
Новости от RED TRAM