Engler об'єдналася з компанією Interschool і змінила назву на ENSOF

  • Дата: 12:55 21-01-2020
  • Просмотров: 635
  • Печать

Компанія Engler, що займає провідні позиції на українському ринку освіти і розробки обладнання STEM та інклюзивної освіти, об'єдналася з компанією-виробником Interschool. Після злиття компанія стала називатися Ensof.

Завдяки цьому об'єднанню в компанії Ensof тепер функціонує найбільший у Східній Європі департамент досліджень і розробки (R&D) освітніх рішень для шкіл і інклюзивних центрів.

За 10 років своєї діяльності компанія Engler забезпечила сучасним освітнім обладнанням більше 3000 шкільних кабінетів в Україні і світі (Грузія, Вірменія та Білорусь), навчила понад 6000 вчителів використанню освітніх та інформаційно-комунікаційних технологій в навчальному процесі, створила методичні посібники з використання цифрових лабораторій.

ТОВ «Interschool»  ̶  виробник освітніх технологій, який виготовляє набори для вивчення природничих наук і інклюзивного навчання під однойменною маркою InterSchool ™ з 2015 року. Компанія представила власну торгову марку  ̶ InterSchool. Починаючи з 2018 року вся продукція InterSchool ™ виготовляється і реалізовується в рамках концепції «Атмосферний клас».

Генеральним директором нової компанії став Максим Даценко, який раніше відповідав за розвиток IT-бізнесу в Huawei Ukraine EBG і очолював компанію Fujitsu Ukraine.

«Об'єднання двох компаній є важливим стратегічним кроком на шляху створення нових товарів і поліпшення ринку освітніх послуг. Для нас, як для компанії-лідера на ринку України, це прекрасна можливість підготувати свої сили для виходу на зовнішні ринки. Упевнений, що після структурних змін і з новим ім'ям ми продовжимо привносити наші кращі практики і ефективно розвивати напрямок STEM та інклюзивну освіту як в Україні, так і за кордоном»,  ̶  підкреслив Максим Даценко, генеральний директор компанії Ensof.

новости партнёра
Новости от RED TRAM