Цементне виробництво переходить на «цифру»

  • Дата: 12:36 03-03-2020
  • Просмотров: 324
  • Печать

Цифрове рішення ABB Ability™ Knowledge Manager — основа для візуалізації даних на заводі. За допомогою нього цементні підприємства всього світу досягають поставленої бізнес-мети.

Компанія ABB, технологічний лідер у сфері цифровізації промисловості, встановила цифрове рішення ABB Ability™ Knowledge Manager на цементних заводах LafargeHolcim по всьому світу. Проєкт підтримує прагнення LafargeHolcim до цифровізації й відіграє важливу роль у переході всіх виробничих процесів на «цифру».

LafargeHolcim на всіх своїх підприємствах використовує ABB Ability™ Knowledge Manager як основний інструмент управління технічною інформацією на цементних виробничих майданчиках.

«Цифрова стратегія LafargeHolcim орієнтована на три сфери: виробництво цементу, виробництво готових бетонних сумішей і дистрибуцію на ринках упаковки. Ґрунтуючись на нашому досвіді та технічній експертизі, ABB Ability™ Knowledge Manager забезпечить наше цементне виробництво передовими цифровими потужностями, а також чудовим функціоналом, надійністю і гнучкістю, — стверджує Соломон Баумгартнер Авілес, керівник відділу з виробництва цементу у групі компаній LafargeHolcim. — Це проєкт з закладення міцного цифрового фундаменту, який визначить майбутню модернізацію наших виробництв».

Цифрове рішення ABB Ability™ Knowledge Manager і його попередні версії десятиліттями підвищували виробничі показники у замовників, що працюють у цементній і гірничодобувній промисловості по всьому світу. Це рішення, яке вже зарекомендувало себе, об'єднує передові цифрові можливості та технології, дає можливість легко переглядати, аналізувати й ухвалювати рішення на основі отриманих технічних даних.

У LafargeHolcim вже є позитивний досвід використання попередніх версій цифрового рішення ABB Ability™ Knowledge Manager, яке функціонує на різних майданчиках протягом майже 20 років. Його основні переваги — високий коефіцієнт використання потужностей і збільшення обсягів виробництва. ABB Ability™ Knowledge Manager дає можливість стежити за обсягом викидів і сприяти їхньому зниженню на більшості майданчиків замовника. Зокрема, використання модуля планувальника виробництва цементу знижує витрати на електроенергію, яку використовують для подрібнення цементу, а також збільшує коефіцієнт завантаженості цементного заводу. Крім того, рішення АВВ допомагає віддалено навчати і надавати підтримку технічному персоналові й операторам. ABB вже поставила й установила устаткування на більшості об'єктів компанії LafargeHolcim.

Інтуїтивно зрозумілий мобільний інтерфейс

ABB Ability™ Knowledge Manager стало невід'ємною частиною системи управління ABB Ability™ 800хА з великою базою даних. За допомогою інтуїтивно зрозумілого мобільного інтерфейсу оператори отримують доступ і управляють технологічними даними будь-якої миті, де б вони не перебували. Система містить функції для створення, перегляду та передання звітів, діаграм і аналізу виробничих тенденцій. Також було вдосконалено систему навігації та модулі зберігання інформації. Спираючись на ґрунтовні знання АВВ про внутрішньогалузеві технологічні проблеми, система пропонує можливі рішення, надаючи доступ до глобальної мережі експертів компанії, що спеціалізуються на обробній промисловості.

Про компанію АББ

Компанія АББ (www.abb.ua) — лідер з технологій для енергетики та автоматизації. Технології АББ дозволяють енергетичним, промисловим і транспортним компаніям підвищувати свою продуктивність, знижуючи при цьому негативний вплив на довкілля. Компанія АББ працює у майже 100 країнах світу і нараховує близько 135 000 співробітників. В Україні компанія АББ розпочала роботу в 1992 році. Сьогодні в офісах АББ у Києві, Запоріжжі та  Львові працюють більше 100 співробітників.

новости партнёра
Новости от RED TRAM