Zakaz.ua безкоштовно доставить продукти для людей літнього віку на 1 млн грн

  • Дата: 13:56 02-04-2020
  • Просмотров: 23219
  • Печать

Сервіс доставки продуктів Zakaz.ua у квітні долучається до соціальної ініціативи Департаменту соціальної політики КМДА, яка покликана забезпечити товарами першої необхідності найбільш вразливих киян, зокрема людей літнього віку та людей з обмеженими можливостями. Компанія запрошує долучитись до ініціативи усіх охочих.

Протягом квітня Zakaz.ua безкоштовно доставить 1 000 продуктових наборів мешканцям столиці, які знаходяться у зоні підвищеного ризику під час нинішньої епідемії коронавірусу. До набору входитиме найнеобхідніше: хліб, крупи, олія, молочні та м’ясні продукти, солодощі, овочі, фрукти, а також засоби особистої гігієни.

На меті – убезпечити найбільш вразливих до захворювання від зайвого ризику та допомогти їм дотримуватися рекомендацій МОЗ щодо самоізоляції.

“Для багатьох із нас необхідність самоізоляції створює незручності, але є ті, кому ці незручності долати значно складніше. Самотні люди поважного віку, тяжко хворі, люди з обмеженими можливостями, сьогодні найбільш вразливі, бо кожен похід у магазин для них – це ризик інфекційної хвороби, у тому числі коронавірусу. У таких кризових ситуаціях ми повинні підтримувати одне одного, тож раді взяти на себе невелику частину рутини дідуся чи бабусі. Запрошуємо усіх підтримати тих, хто зараз потребує цього найбільше”, – коментує Андрій Курський, CEO Zakaz.ua.

“Чудово, що бізнес проявляє ініціативу та готовий допомагати не словом, а ділом! Ми готові активно сприяти цій програмі, адже маємо в Києві дуже багато людей, які сьогодні, як ніколи, потребують підтримки. Такі благодійні акції дозволяють не лише допомогти із продуктами першої необхідності малозабезпеченим та самотнім людям поважного віку, а й додати їм впевненості  у завтрашньому дні!”, – говорить Ігор Ліскі, представник Київського волонтерського штабу у протидії COVID-19.

Команда Zakaz.ua закликає долучитися до ініціативи усіх небайдужих – зараз час бути одне одному добрими сусідами.

Дізнатися більше та допомогти можна за посиланням – https://sochelp.zakaz.ua/ або за номером +38 098 831 86 46 (Світлана Пекельна, координатор проекту).

новости партнёра
Новости от RED TRAM