Безкоштовні медичні онлайн-консультації для жителів Черкащини та Херсонщини

  • Дата: 13:15 19-04-2020
  • Просмотров: 23090
  • Печать

Понад 2 млн українців отримали можливість скористатися безкоштовними медичними консультаціями завдяки DOC.ua

У рамках Меморандумів про співпрацю з обласними державними адміністраціями та на час карантину онлайн-хаб DOC.ua, що входить до групи компаній «Ефективні Інвестиції», впровадив послугу безкоштовних онлайн-консультацій з лікарем-терапевтом у Черкаській та Херсонській областях.

Для того, щоб якомога швидше отримати кваліфіковану пораду фахівця, не треба їхати до лікарні й ризикувати підхопити коронавірус у місцях, де багато людей. Усе можна зробити, не виходячи з дому.

Мешканці Черкащини та Херсонщини можуть дуже просто скористатися цією послугою: достатньо заповнити заявку на сайті DOC.ua(https://doc.ua/news/news/besplatnye-onlajn-konsultacii-s-vrachami-v-period-karantina). Доктор обробляє заявки за чергою та невдовзі зв’язується з пацієнтом і, з огляду на опис його самопочуття, надає необхідні рекомендації, підказує, що робити далі й за необхідності допомагає розшифрувати результати аналізів. Консультації надаються щодня без вихідних із 8.00 до 21.00.

Тривалість одного сеансу – 10 хв. Зазвичай, цього часу цілком достатньо, щоб отримати грамотну медичну експрес-пораду.

«Експертна думка кваліфікованого фахівця набагато вагоміше «корисної інформації» на сумнівних інтернет-форумах і сайтах, – зазначає Сергій Казанцев, засновник онлайн-хабу. – Така консультація – це завжди зручно, професійно та безпечно, адже ви не контактуєте особисто з людьми та знижуєте ризик захворювання на COVID-19».

У DOC.ua впевнені, що незабаром перелік областей, з облдержадміністраціями яких будуть укладені Меморандуми про співпрацю, розшириться. Стежте за новинами на DOC.ua та на сайтах ваших обласних державних адміністрацій.

новости партнёра
Новости от RED TRAM