Bosch Україна фінансує ремонт апаратів ШВЛ для дитячої лікарні в Києві

  • Дата: 19:35 06-06-2020
  • Просмотров: 478
  • Печать

У час пандемії найголовнішим фокусом стає збереження здоров’я та життя людей. Але найстрашніше, коли хворіють діти. На передовій боротьби за їхнє здоров’я та життя знаходяться лікарі, які докладають максимальних зусиль у боротьбі з хворобою, але для успішного подолання медикам необхідне професійне обладнання. Медицина – це складний високотехнологічний та високовартісний процес. Виживання маленьких пацієнтів значною мірою залежить від справності технологічного забезпечення лікарні.

У пік розповсюдження коронавірусної інфекції Bosch Україна профінансувала ремонт 7 апаратів штучної вентиляції легенів (ШВЛ) експертного класу для відділення інтенсивної терапії НДСЛ «ОХМАТДИТ». Практично при всіх критичних станах у дітей виникають проблеми з дихальною системою і лише апарат ШВЛ експертного класу може на певний час замінити функцію легенів та зберегти життя дитини. У разі їхнього важкого пошкодження тільки апарати експертного класу вентилюють легені маленьких пацієнтів без пошкодження легеневої паренхіми та завдяки своїй можливості контролювати їхній стан, а в подальшому допоможуть зняти дитину з апаратної вентиляції. Своєчасне сервісне обслуговування апаратів ШВЛ та усунення поломок забезпечують безперервну легеневу вентиляцію, необхідну для життя дитини.

«Лікування дітей у відділенні інтенсивної терапії неможливе без 3 складових: справного обладнання, наявності ліків та інтелектуального ресурсу медичних працівників. Ремонт 7 апаратів ШВЛ – величезна допомога лікарям у нелегкій роботі.» - коментує проєкт завідуюча відділення інтенсивної терапії НДСЛ «ОХМАТДИТ» Карпенко Наталья Петрівна. «З моменту завершення ремонту апарати безупинно використовуються та щодня рятують життя маленьких пацієнтів. Ми щиро вдячні компанії «Роберт Бош Лтд» за цей вклад, який допомагає зберегти дітей та подарувати їм щасливе майбутнє» - додає пані Наталія.

 «Діти – майбутнє нашої країни. Розуміючи серйозність ситуації з пандемією, саме зараз ми щиро раді  долучитися й допомогти зберегти здоров’я й життя дітей та полегшити нелегку роботу лікарів. Приємно усвідомлювати й те, що достатня кількість справної апаратури є важливою для маленьких пацієнтів не лише в період панемії коронавірусну інфекції, але й  в подальшому зможе рятувати дитячі життя від інших небезпечних хвороб. Ми за здорове молоде покоління України!»- підсумовує Генеральний директор компанії «Роберт Бош Лтд», Віталій Бульда.

Компанія Бош Україна щорічно організовує близько 10 соціальних проєктів, в рамках яких підтримує дітей з особливостями розвитку та людей похилого віку.

Компанія Bosch Україна дякує за співпрацю в реалізації проекту БО «Таблеточки».

новости партнёра
Новости от RED TRAM