#ЩастиНаЗНО - флешмоб у підтримку випускників

  • Дата: 12:09 07-06-2020
  • Просмотров: 24048
  • Печать

Всеукраїнський щорічний флешмоб #ЩастиНаЗНО буде проходити з 1 червня по 17 липня 2020 року і лунатиме в усіх куточках України і не тільки.

Ідея та мета флешмобу #ЩастиНаЗНО - підтримати випускників середньої школи під час дуже важливого для них періоду. А саме - підготовки та проведення Зовнішнього Незалежного Оцінювання.

Випускники щороку перебувають під особливою напругою стресу та страху перед іспитами. Але цьогоріч додались особливі умови у зв’язку з карантинними та протиепідеміологічними заходами. Так, вже достеменно відомо, що у молоді не буде шкільної лінійки, випускного вечора, а ЗНО доведеться складати у масках.

Що кажуть випускники?

Анастасія Таран, м. Новоград-Волинський (Житомирська обл.):

«Дуже сильно відчувається напруженість. Домашнє завдання та підготовка до ЗНО забирає дуже багато часу. Складання ЗНО (в масках) майже нічим не відрізняється від звичайного. Звісно, через скасовування лінійки та випускного засмутилися, адже таке свято один раз в житті, хотілося б запам'ятати більше яскравих моментів проведених разом з однокласниками. Підтримка зараз дуже важлива. Звичайно, що усі намагаються проявити своє розуміння до нас».

Анна Поляк, смт Велика Лепетиха (Херсонська обл.):

«Випускники розчаровані щодо відміни свята Останнього дзвоника та випускного, хотілось останні місяці провести за улюбленими партами та поспілкуватись вживу з однокласниками». 

Випускники з усієї України побачать ваш заклик, якщо:

- Зняти коротке відео/фото з зображенням хештегу #ЩастиНаЗНО.

- Сказати декілька слів підтримки.

- Опублікувати у соціальних мережах з хештегом #ЩастиНаЗНО.

Минулого року акція зацікавила Міністерство освіти і науки, тож слова підтримки лунали і від його очільниці. Флешмоб захопив не тільки освітян, а й телеведучих, пожежників, тож мільйони випускників відчули підтримку та захоплення.

Благодійна організація «Благодійний фонд «Фундація соціальних інновацій «З країни в Україну» є організатором Всеукраїнського проєкту неформальної освіти «Відкривай Україну» та флешмобу #ЩастиНаЗНО.

З питань флешмобу звертайтесь +38 093 963 46 52, vu.zkvu@gmail.com - Софія, комунікаційний менеджер проєкту.

новости партнёра
Новости от RED TRAM