Рената Штіфель презентує відеороботу на пісню "Улыбнись"

  • Дата: 13:00 12-06-2020
  • Просмотров: 24115
  • Печать

Через місяць після прем'єри "Улыбнись" співачка Рената Штіфель презентувала відеороботу на цю пісню. Автором пісні "Улыбнись" стала сама співачка, це її особиста життєва історія, яка вилилася в слова і музику.

"Ця пісня народилася ще два роки тому, коли сльози текли по обличчю, а серце розривалося на частини. У той момент коли моє життя перевернулося, а віра в те, що близькі люди можуть розлучатися залишаючись друзями була розбита реальністю, - ділиться Рената, - я ніколи не думала, що довгі роки спільного життя і як мені здавалося любові і поваги, в один день переростуть в абсолютну байдужість".

У новій відео роботі Рената вирішила показати лише свій внутрішній стан. Співачка наодинці зі своїми емоціями в порожньому місті. Миттєвості де вона мчить на швидкості вітру перебиваючи думки шумом мотору і насолоджуючись моментом того, що зараз вона одна і ніхто не зможе перешкодити її руху вперед.

"У цьому відео немає ніяких історій, сюжетів і сліз в ній немає. Тільки я одна і мій внутрішній світ, мої думки і емоції в цей момент. Це вже інша я, з новою усвідомленістю, але все тієї ж вірою в кохання" - розповідає Штіфель.

Режисером-оператором відео став Антон Шатохін відомий своєю співпрацею з багатьма зірками.

новости партнёра
Новости от RED TRAM